• Informacje na temat:

  aktor z ekstradycji przed sadem

Artykuły na temat: aktor z ekstradycji przed sadem
 • Roman Polański zostanie wydany władzom USA? Jest decyzja sądu!

  Sąd Najwyższy zbadał po raz kolejny sprawę ekstradycji Romana Polańskiego do USA. Reżyser odpowie za błędy przeszłości?

 • Polański w lipcu rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu

  Roman Polański w lipcu w Warszawie rozpoczyna zdjęcia do swojego najnowszego filmu, poświęconego szpiegowskiej aferze Alfreda Dreyfusa. Jest to temat, który już od dłuższego czasu mnie fascynował - mówił reżyser w czwartek w Krakowie.

 • Jest wniosek o ekstradycję Polańskiego

  ...aktora Jacka Nicholsona w Hollywood uwiódł 13-letnią wówczas Samanthę Gailey. W stanie Kalifornia czyn lubieżny z nieletnią klasyfikowany jest automatycznie jako gwałt. Przed zakończeniem rozpoczętego(...) października. Ministerstwo informuje, że przekaże wniosek do kantonu w Zurychu, który ma obowiązek zawiadomienia o nim Polańskiego. "Zostanie mu wyznaczony termin na przedstawienie swoich uwag do wniosku...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Zaatakowała DiCaprio, stanie przed sądem

  ...obrażeń aktora nie zostały podane do wiadomości publicznej, ale sędzia, który otrzymał zdjęcia obrazujące rany uszu i szyi Di Caprio, powiedział w czwartek, 26 sierpnia - "to nie są obrażenia, które ja określiłbym jako lekkie." Te fotografie również nie zostały upublicznione. Aktor nie był obecny na przesłuchaniu. Wilson spędziła 5 lat w Kanadzie, skąd po jej ekstradycji wróciła do Los Angeles...

 • "Polański nigdy nie zgodzi się na ekstradycję"

  Roman Polański, przebywający w areszcie w Szwajcarii, "nigdy nie zgodzi się na ekstradycję do Stanów Zjednoczonych" - oświadczył w czwartek, 19 listopada, jego adwokat Herve Temime, udzielając wywiadu "Le Figaro", który ukaże się w piątkowym numerze paryskiego dziennika.

 • Sąd odrzucił wniosek Polańskiego

  ...1977 w willi aktora Jacka Nicholsona w Hollywood uwiódł 13-letnią wówczas Samanthę Gailey. W stanie Kalifornia czyn lubieżny z nieletnią klasyfikowany jest automatycznie jako gwałt. Przed zakończeniem(...)Oznacza to utrzymanie prawnej podstawy żądania ekstradycji Polańskiego, znajdującego się obecnie w areszcie domowym we własnej rezydencji w szwajcarskim kurorcie Gstaad. Adwokaci reżysera domagali...

 • Sąd odrzucił wniosek Polańskiego

  Szwajcarski Federalny Sąd Karny w Bellinzonie odrzucił we wtorek wniosek Romana Polańskiego o tymczasowe zwolnienie z aresztu, w którym przebywa on od ponad trzech tygodni, uznając, że ryzyko jego ucieczki jest wysokie.

 • Kolejna kobieta oskarża Romana Polańskiego o wykorzystywanie seksualne

  Kobieta, którą jej adwokat Gloria Allred przedstawiła jako "Robin", oświadczyła na konferencji prasowej w Los Angeles, że w 1973 roku, gdy miała 16 lat, reżyser Roman Polański wykorzystał ją seksualnie. Według Allred miało do tego dojść w południowej Kalifornii. Jej klientka odmówiła jednak podania szczegółów.

 • Zaoczny proces Polańskiego?

  Sąd apelacyjny w Kalifornii zasugerował, że Roman Polański, czekający w Szwajcarii na ewentualną ekstradycję do USA, może złożyć wniosek o proces zaoczny w sprawie zarzucanego mu gwałtu sprzed 32 lat - pisze we wtorek dziennik "Los Angeles Times".