• Informacje na temat:

  aktor z wąsem

Artykuły na temat: aktor z wąsem
 • "Niewolnica Isaura": Wszyscy wpadli w euforię

  ...​21 maja 1985 roku - data owiana wielką tajemnicą. Ale ktoś z telewizji puszcza parę z ust i na Okęcie pędzi tłum dziennikarzy i fanów. Na widok aktorów serialu "Niewolnica Isaura" wszyscy wpadają w euforię. A zaraz potem w konsternację, bo Lucelia Santos jest jakaś mała, a Rubens de Falco ma coś dziwnego z włosami.

 • Podróż w czasie

  ..."Czas honoru" jest swoistą podróżą w czasie zarówno dla telewidzów, jak i dla aktorów. W najnowszym sezonie, który pojawi się na antenie już jesienią, serial przeniesie widzów do roku 1946. Wojna się skończyła, więc aktorzy muszą się przyzwyczaić do nowych kostiumów.

 • Linda Evans: kiedyś była gwiazdą, dziś stawia czoła ciężkiej chorobie

  ...podwójnych poduszek na ramionach. "Nigdy nie planowałam zostać aktorką, moim marzeniem było stworzenie prawdziwego domu" - powtarzała Evans. Pochodziła z ubogiej rodziny. Jej rodzice, zawodowi tancerze(...) i słynne kości policzkowe zachwyciły producentów - wkrótce Linda nie tylko pojawiała się w reklamach, ale podpisała też aktorski kontrakt z wytwórnią MGM na 250 dolarów tygodniowo. Zadebiutowała...

 • Kim jest Rodżer Blejk?

  .... Jest moment, kiedy Manfred odwraca się z odklejonym wąsem. Był to pierwszy przypadek w mojej pracy, kiedy nie mogłem opanować śmiechu (...) Zdaje się, że w jednym z dubli nawet widać, że ja tam(...) wciela się w prezentera Rodżera Blejka, który "jest tak zakochany w sobie, że jest skłonny nawet dla tej miłości zabijać" - podsumowuje swoją postać aktor. Poza tym Rodżer "prowadzi program 'Akcje...

 • "I'm Fat". Pamiętacie?

  Pamiętacie śmiesznego grubasa z wąsem śpiewającego "I'm Fat" w rytm przeboju Michaela Jacksona "Bad"? "Weird Al" Yankovic 23 października kończy 50 lat.

 • Tomasz Karolak: Bokser z duszą poety

  Tomasz Karolak aktorem został.. z miłości. Ale nie do sztuki, tylko do dziewczyny, która lubiła poezję. Sam duszę romantyka kryje w ciele boksera. W najnowszej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego "Tylko mnie kochaj" zobaczymy go jako Ludwika - zabawnego i po uszy zakochanego w koleżance z pracy architekta. Premiera filmu już na Walentynki 2006.

 • Zdradza tajemnice nowego serialu

  W rozmowie z INTERIA.TV Bartek Kasprzykowski uchylił rąbka tajemnicy na temat najnowszego serial u TVN, "Grzesznych i bogatych". Wydaje się, że to murowany przebój! Premierowy odcinek zostanie wyemitowany już 25 października.

 • Andrzej Chyra zagra Wałęsę

  Andrzej Chyra wcieli się w postać Lecha Wałęsy w najnowszym filmie Andrzeja Wajdy, opowiadającym o życiu przywódcy "Solidarności" - poinformował reżyser w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Więckiewicz Hitlerem u Machulskiego

  Nowa komedia Juliusza Machulskiego, nawiązująca do II wojny światowej "AmbaSSada", z Robertem Więckiewiczem w roli Adolfa Hitlera i muzykiem Adamem "Nergalem" Darskim w roli Joachima von Ribbentropa, trafi do kin 18 października.

 • Gorzki triumf

  "1920. Bitwa Warszawska" , reż. Jerzy Hoffman, Polska 2011, dystrybutor: Forum Film, premiera kinowa: 30 września 2011

Wideo na temat: aktor z wąsem
 • Jacek Poniedziałek o kampanii z Nowakiem: Rozśmieszyła mnie i wkurzyła

  Poniedziałek decyzję o wycofaniu spotów uważa za śmieszną i irytującą. Zdaniem aktora na bzdurne decyzje polskich polityków najlepiej reagują internauci. W sieci błyskawicznie pojawiły się bowiem memy wyśmiewające sprawę spotów. – Choćby ten rysunek, gdzie jakiś małomiasteczkowy Polak w walonkach i w kufajce z wąsem idzie do śmietnika czy ze śmietnika z wiadrem i mówi: „Nie będę segregował

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.