• Informacje na temat:

  aktor z wędką

Artykuły na temat: aktor z wędką
 • Aktorzy chwycili za wędki!

  ..."Ranczo pod Bocianem" było gospodarzem XVI Zawodów Wędkarskich Aktorów im. Mariana Łącza. Łowisko w podwarszawskich Przypkach z otwartymi ramionami przywitało wszystkich tych, którzy chcieli odpocząć od wielkomiejskiego chaosu i w ciszy kontemplować uroki przyrody.

 • Jerzy Bończak: Spełniły się moje marzenia

  Mieszkam w starym domu z cegły, który stoi nad jeziorem, przyjaźnię się z sąsiadami a w sadzie mam jabłonie Cesarz Wilhelm - mówi Jerzy Bończak, który od ponad 20 lat spędza wolny czas na Warmii.

 • "Medytuję przy wędce"

  ...- palanta - mówi aktor. - Moje pokolenie w taki właśnie aktywny sposób spędzało wolny czas. Współczesnych rozrywek typu telewizor czy komputer nie było, a i dobrze! Przynajmniej byliśmy w ciągłym ruchu na świeżym powietrzu i nie narzekaliśmy na brak kondycji. Aktor brał nawet udział w zawodach w rzucie oszczepem. - U nas na roku w warszawskiej szkole teatralnej nie było studenta...

 • Najlepszy wędkarz wśród aktorów

  Aktorzy młodego pokolenia nie dali szans doświadczonym artystom - wędkarzom podczas odbywających się w Białobrzegach Zawodach Wędkarskich im. Mariana Łącza. W imprezie wzięła udział plejada gwiazd. Zwyciężył Olin Gutowski, znany z serialu "Samo życie".

 • Łowią grube ryby

  Na miejskim jeziorze w Białobrzegach już po raz XV odbyły się Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza. Znane osobowości ze świata filmu, teatru i dziennikarstwa walczyły o nagrodę główną, puchar burmistrza Białobrzegów.

 • Obawiał się scen miłosnych

  Rola Olafa w "Przystani" to dla Bartosza Gelnera debiut. Aktor studiuje prywatnie w krakowskiej szkole teatralnej, a udział w serial u potraktował jako doświadczenie zawodowe i... wakacyjną przygodę.

 • Jerzy Dobrowolski: Znała go cała Polska. Zniszczył go alkohol

  ...próbował studiować psychologię. Zdał, ale nie został przyjęty, jako syn sanacyjnego oficera. Z tego samego powodu nie dostał się do Wyższej Szkoły Handlowej. Wtedy zdecydował się na aktorstwo. Tu też(...) z wędką na Mazury. Po jednej z takich wypraw z kamienną twarzą oświadczył znajomym, że złowił szczupaka giganta, którego samo zdjęcie waży kilka kilogramów. Chodził w wytartych dżinsach, powyciąganych...

 • Hopkins zagra Hemingwaya

  Anthony Hopkins zagra Ernesta Hemingwaya w filmie "Hemingway and Fuentes" w reżyserii Andy'ego Garcii. Anette Benning wcieli się w postać trzeciej żony pisarza - Mary Welsh Hemingway.

 • "M jak miłość": Witold Pyrkosz świętuje 88. urodziny!

  ..."Podwójnie urodzony" - tak często mówi o sobie Witold Pyrkosz. "Podwójnie urodzony" to także tytuł autobiograficznej książki aktora, w której dokładnie opowiedział całą historię zamieszania wokół(...) wyboista droga do aktorstwa Droga Witolda Pyrkosza do aktorstwa nie była łatwa. Długo nie potrafił się zdecydować, jaki zawód chce uprawiać do końca swojego życia. Uczył się najpierw w liceum...

 • "Muzyka to nasz przyjaciel i wróg"

  "Każdy zespół przy okazji nowej płyty twierdzi, że się odrodził i powstał na nowo. Ale z nami tak naprawdę było!" - stwierdzili członkowie grupy My Chemical Romance po wydaniu przełomowej dla nich płyty "The Black Parade" (2006). Trzeci studyjny album w dorobku tego amerykańskiego kwintetu pokazał nowe oblicze My Chemical Romance, którzy za sprawą rozbudowania instrumentarium i odważniejszego podejścia do kwestii brzmienia uciekli od emopopowej estetyki w stronę klasycznego rocka.

Zdjęcia na temat: aktor z wędką
Wideo na temat: aktor z wędką
 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.