• Informacje na temat:

  aktor zdradził

Artykuły na temat: aktor zdradził
 • Jakub Świderski zdradził tajemnicę!

  Jak odkryć w sobie talent wokalny? Jak czerpać przyjemność z występowania przed ludźmi? - odpowiedzi na te i wiele innych pytań stara się udzielić Jakub Świderski w poradniku "Jesteś gwiazdą". Aktor(...). - To było dopiero wyzwanie! - powiedział w rozmowie z "Rewią" aktor. - Jedna osoba siedziała przy komputerze, a druga trzymała dziecko. A potem następowała zmiana. Dla nas ta książka to... nasze drugie...

 • Mateusz Banasiuk: Jest bardzo dobrze

  Jego serialowy bohater - Radek z "Pierwszej miłości" - ma teraz kłopoty. Aktor - przeciwnie. Mateusz Banasiuk zdradził, że mijający rok był dla niego bardzo udany. Opowiedział też o nowych zawodowych planach.

 • Michał Koterski (37 l.) już niedługo zostanie ojcem po raz pierwszy w życiu. Aktor bardzo cieszy się na to wydarzenie.

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • David Hasselhoff zdradził datę ślubu!

  Aktor był dwukrotnie żonaty. Jego pierwsze małżeństwo z aktorką Catheriną Hickland przetrwało pięć lat. Z drugą żoną, Pamelą Bach, rozwiódł się z kolei po siedemnastu latach. Hasselhoff od sześciu lat układa sobie życie u boku modelki Hayley Roberts (37 l.). Jakiś czas temu oświadczył jej się i został przyjęty. W najnowszym wywiadzie zdradził, kiedy odbędzie się uroczystość. Okazuje się, że...

 • "Sherlock": Tragedia w 4. sezonie

  Mark Gatiss, współtwórca serialu BBC "Sherlock" (i zarazem odtwórca roli brata tytułowego bohatera, Mycrofta) zdradził, że fani produkcji powinni "oczekiwać tragedii" w 4. sezonie show.

 • Tomasz Karolak zdradził, kiedy weźmie ślub!

  Tomasz Karolak (45 l.) i Viola Kołakowska (39 l.) lada moment staną na ślubnym kobiercu?! Aktor wyjawił, jaka jest prawda.

 • Kompleksy Mariana Opani

  "Kompleksy? Jeszcze jakie - do dzisiaj je mam" - wyznał Marian Opania. Aktor zdradza też, jak w młodości chciał... dodać sobie kilka centymetrów wzrostu.

 • Ryan Reynolds zdradził płeć drugiego dziecka!

  Ryan Reynolds (40 l.) i Blake Lively (29 l.) niedawno zostali po raz drugi rodzicami. Dopiero teraz aktor wyjawił, czy ich córka doczekała się siostrzyczki czy braciszka.

 • Will Smith szykuje powrót do muzyki

  Nowa płyta aktora ma powstać we współpracy z Kanye Westem, a jednym z gości ma być syn gwiazdora - Jayden Smith.

Zdjęcia na temat: aktor zdradził
Wideo na temat: aktor zdradził
 • Robert Moskwa: Pierwszy wywiad po rozstaniu. Co zdradził?

  Na początku lipca aktor pojawi się w Międzyzdrojach, by wystąpić w meczu reprezentacji artystów polskich. Na prawdziwe wakacje wybiera się jednak dopiero w grudniu, gdy w Polsce będzie zimno. Zamierza wówczas odpoczywać i leniuchować.

 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...

 • 25-letni aktor wyznał miłość Czubównej! Reakcja dziennikarki bezcenna!

  Krystyna Czubówna (64 l.) opowiedziała o kulisach swojego szczególnego udziału w programie "Ameryka Express". W jednym z odcinków uczestnicy usłyszeli treść zadania odczytanego przez słynną lektorkę. W pewnym momencie aktor Maciej Musiałowski (25 l.) wyznał, że jest zakochany w pani Krystynie. Lektorka odniosła się do tej sytuacji w wywiadzie dla Wideoportalu. Zdradziła, że nie ma telewizora

 • Safe House

  W thrillerze "Safe House" zdobywca Oskara DENZEL WASHINGTON ("American Gangster") wciela się w jednego z najniebezpieczniejszych wrogów CIA, byłego oficera operacyjnego Tobina Frosta, który niespodziewanie pojawia się w jednym z miast Afryki Południowej i stawia na nogi cały wywiad. Przejęty przez agentów zostaje odesłany do kryjówki prowadzonej przez Matta Westona - w tej roli RYAN REYNOLDS ("Green Lantern"). Kiedy miejsce zostaje zaatakowana przez brutalnych najemników, żółtodziób zmuszony...

Dyskusje na temat: aktor zdradził