• Informacje na temat:

  aktorka agnieszka michalska

Artykuły na temat: aktorka agnieszka michalska
 • "W labiryncie": Dlaczego Agnieszka Robótka-Michalska zrezygnowała z kariery?

  Zagrała w serialu, który bił rekordy popularności. Zaskakująca decyzja przerwała jej dobrze zapowiadającą się karierę. Aktorka niespodziewanie postanowiła zrezygnować z serialu, który przyniósł jej sławę. Fani nie kryli zaskoczenia. Dlaczego zdecydowała się na ten krok?

 • Kiedyś byli gwiazdami seriali...

  Co łączy Agnieszkę Robótkę-Michalską z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" z Joanną Osydą czy Renatą Gabryjelską? Kiedyś grały główne role w serialach, a potem nastąpiła nieoczekiwana przerwa w ich karierze. Co robią dziś?

 • Agnieszka Michalska już się rozwiodła! Nikt nie wiedział!

  Agnieszka Michalska (47 l.) i Mariusz Drężek (47 l.) rozwiedli się już wiosną 2017 roku. Aktorka przyznała się do tego jednak dopiero teraz...

 • Anna Popek w teledysku Co-Opery ("Byłeś przejazdem")

  Na naszych stronach możecie zobaczyć nowy teledysk w wykonaniu projektu Co-Opera. W klipie "Byłeś przejazdem" w roli aktorki pojawiła się prezenterka telewizyjna TVP Anna Popek.

 • Agnieszka Michalska i Mariusz Drężek: Dlaczego im nie wyszło?

  ...małżeństwa… "Po kilku latach prób doszliśmy do wniosku, że nie jest to możliwe. Nie wszystkie związki trwają całe życie" – wyznała w wywiadzie aktorka, którą oglądamy w serialu "Na Wspólnej". Poznali się(...)" – wspominała po latach aktorka. Zamieszkali razem, zaczęli snuć plany na życie. Któregoś dnia wybrali się, aby obejrzeć miejsce na przyjęcie weselne. Kto wie, czy właśnie wtedy los nie dał im przestrogi… "Nagle...

 • Andriej Konczałowski przyjedzie do Łodzi

  Znakomity rosyjski reżyser Andriej Konczałowski, austriacki reżyser Ulrich Seidl i aktorka Margarethe Tiesel przyjadą do Łodzi na 17. Forum Kina Europejskiego "Cinergia", które odbędzie się w dniach 9-16 listopada.

 • Agnieszka Robótka-Michalska: Co dziś robi gwiazda serialu "W Labiryncie"?

  Jej kariera filmowa przypominała trochę bieg z przeszkodami. Niektóre z nich Agnieszka Robótka- Michalska (54 l.) pokonała płynnie, na kilku się potknęła. Kiedy była u szczytu sławy, nieoczekiwanie odeszła z serialu "W Labiryncie". Po latach wyjawiła, dlaczego.

 • Jak skończy się "Galeria"?

  Jesienią nie będziemy już oglądać perypetii bohaterów "Galerii". Serial nie przyciągnął wystarczającej liczby widzów i zostanie zastąpiony nowym.

 • Agnieszka Robótka-Michalska została "usunięta z KOD-u"?!

  Agnieszka Robótka-Michalska (51 l.) już jakiś czas temu zaangażowała się w działalność na rzecz KOD. Niedawno na jej profilu na Facebooku miał pojawić się zaskakujący wpis, który niedługo później zniknął.

 • Świetny rok w polskim kinie

  Ewa Kasprzyk, członek Polskiej Akademii Filmowej, opowiada o kondycji polskiego kina i planach na najbliższą przyszłość.

Zdjęcia na temat: aktorka agnieszka michalska
Wideo na temat: aktorka agnieszka michalska
 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

Dyskusje na temat: aktorka agnieszka michalska