• Informacje na temat:

  aktorka alicja pawlicka

Artykuły na temat: aktorka alicja pawlicka
 • "Komisarz Alex": Z Pawlickim pracowało się... uroczo

  Karolina Piechota, którą zobaczymy w 1. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" (emisja 1 marca o godz. 20.20 w TVP1), bardzo się ucieszyła, kiedy dostała propozycję występu w serialu o czworonożnym detektywie. Dlaczego?

 • Magdalena Różczka: Być jak Rachel Weisz

  Co łączy te dwie piękne i utalentowane aktorki? Wspólny występ w zrealizowanej z rozmachem, fantastycznej produkcji Disneya - "Oz: Wielki i Potężny", która już 8 marca pojawi się w polskich kinach?

 • Nowy sezon "Komisarza Aleksa" zacznie się od naprawdę mocnego uderzenia!

  Piętowski) o gwałt. Po jej stronie stanie pani prezes Alicja Siedlecka (Natalia Klimas), która - przekonana o winie podwładnego - bez zastanowienia zwolni go z pracy, a jego posadę da poszkodowanej...

 • Jan Suzin nie żyje!

  Jan Suzin, legendarny prezenter telewizji polskiej, zmarł 22 kwietnia po długiej i ciężkiej chorobie w jednym z warszawskich szpitali. Miał 82 lata.

 • „Komisarz Alex”: Będą płomienne... romanse!

  ..., gdzie Michał prowadzić będzie śledztwo - mówi producentka Monika Jóźwik, dodając, że Alicja zagości w serialu na dłużej, a zakochany w niej po uszy policjant zapomni na pewien czas swych uczuciach do...

 • Gwiazdy jadą do Międzyzdrojów

  Już w środę, 3 lipca, rozpocznie się 18. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. W tym roku na słynnym deptaku i na plaży spotkać będzie można wyjątkowo dużo znanych z seriali aktorek i aktorów. Sprawdźcie, kto wybiera się do Międzyzdrojów.

 • Gwiazdy jadą do Międzyzdrojów...

  Tegoroczny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Odciski swoich dłoni pozostawią w Alei Gwiazd m.in. Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", Ewa Kasprzyk, czyli Katarzyna z "Ja to mam szczęście!", Jan Wieczorkowski i Maciej Zakościelny, czyli Władek Konarski i Bronek Woyciechowski z "Czasu honoru", i Magdalena Różczka, czyli Alicja Szymańska...

 • Piękne kobiety w "Komisarzu Aleksie"

  Przed Orliczem i Aleksem mnóstwo pracy w nowej serii. Jak nieco rozkojarzony Michał da sobie radę z bandziorami zmuszającymi dziewczyny do prostytucji i ludźmi załatwiającymi korporacyjne porachunki?

 • Jan Suzin: Dżentelmen z ostrym dowcipem

  ...królową telewizji. W jego sercu zagościła bowiem aktorka Alicja Pawlicka (85 l.), ponętna brunetka o smutnych, ale hipnotyzujących oczach. Irena nie lubiła przegrywać, więc gdy się o tym dowiedziała(...) Suzin był bez grosza, u niej mieszkał, u niej się żywił, a więc wóz jest jej - donosił "Marian", tajny współpracownik SB. Janowi ten nerwowy czas pomagała przetrwać piękna Alicja, którą poznał...

 • Agnieszka Więdłocha pokazuje pazurki

  Oddana Lena z "Czasu honoru", przebojowa Beata z serialu "Lekarze". Od 8 marca Agnieszkę Więdłochę kojarzyć będziemy jeszcze z innym filmem.

Wideo na temat: aktorka alicja pawlicka
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...