• Informacje na temat:

  aktorka anna majcher

Artykuły na temat: aktorka anna majcher
 • Anna Majcher była polską seksbombą! Dlaczego w wieku 49 lat trafiła do domu opieki?

  To nie tak miało być. Całe życie Anny Majcher (55 l.), jednej z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia, uwielbianej przez mężczyzn, legło w gruzach.

 • Niewykorzystany talent

  W młodości Anna Majcher okrzyknięta została seksbombą polskiego kina. Karierę robiła także za granicą. Teraz się poddała.

 • Anna Ilczuk zagra Violettę Villas?! "Była zaskoczona"

  Już od zeszłego roku w mediach pojawiają się doniesienia o tym, że wkrótce powstanie film o życiu polskiej diwy, Violetty Villas. Dziennikarze i fani zastanawiają się, która aktorka mogłaby zagrać główną rolę. Początkowo mówiło się, że producenci rozważają zatrudnienie Anny Majcher lub Joanny Liszowskiej. Później do wyścigu o angaż miała też stanąć Anna Mucha, która w jednym z wywiadów chwaliła...

 • Ruszyły zdjęcia do nowego serial u telewizyjnego "Ja wam pokażę!". To już druga ekranizacja głośnej powieści Katarzyny Grocholi w ostatnim czasie. Po komedii romantycznej o tym samym tytule, która na początku roku biła rekordy popularności w kinach, filmowcy postanowili przenieść przygody książkowych bohaterów na ekrany telewizorów. I choć reżyser serialu pozostał ten sam (Denis Delić), zmienili się odtwórcy głównych ról.

 • Anna Mucha chce wygryźć Joannę L. i zagrać Violettę Villas!

  Anna Mucha (35 l.) ma już dosyć łatki celebrytki. Jako "wykształcona" aktorka - w latach 2007-2008 uczęszczała na zajęcia z aktorstwa do nowojorskiej szkoły Lee Strasberga - postanowiła zawalczyć o rolę Violetty Villas!

 • Wielki dramat polskiej aktorki

  To nie tak miało być. Całe życie Anny Majcher (49 l.), jednej z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia, uwielbianej przez mężczyzn, legło w gruzach.

 • Gwiazdy z połamanymi nogami

  Gdyby niektóre polskie gwiazdy poszły w ślady Marleny Dietrich, która ubezpieczyła kiedyś swoje... nogi na zawrotną sumę miliona dolarów, byłyby dzisiaj z pewnością najbogatszymi aktorkami w kraju.

 • Każdy zna jakąś... Anię!

  Anna to od XIII wieku najpopularniejsze w Polsce imię żeńskie. Każdy z nas zna jakąś Anię!

 • "Świat według Kiepskich" kończy 20 lat!

  .... Bardzo poważną konkurentką dla Marzeny Kipiel- Sztuki w wyścigu do roli Halinki była Anna Majcher. Ostatecznie wybór reżysera padł na Marzenę.  Pierwszy casting na rolę Waldusia wygrał Marcin Janos...

 • "Świat według Kiepskich": Najdłuższy sitcom świata!

  ...konkurentką dla Marzeny Kipiel- Sztuki w wyścigu do roli Halinki była Anna Majcher. Ostatecznie wybór reżysera padł na Marzenę.   Pierwszy casting na rolę Waldusia wygrał Marcin Janos Krawczyk. Aktor...

Wideo na temat: aktorka anna majcher
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.