• Informacje na temat:

  aktorka anna prus

Artykuły na temat: aktorka anna prus
 • Anna Prus marzy o własnej rodzinie

  Anna Prus (37 l.) wyznała, że chciałaby się ustatkować.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Anna Prus chciałaby się ustatkować!

  Anna Prus (34 l.) w życiu zawodowym ma teraz świetną passę. Tego samego nie można powiedzieć o jej sferze uczuciowej...

 • Anna Prus w Wietnamie

  Anna Prus, która pojawiła się w serialach "Komisarz Aleks", "Prawo Agaty", "Czas honoru" oraz "Julia", postanowiła poświęcić swój czas na pomoc innym. Młoda aktorka przebywa obecnie w Wietnamie.

 • Anna Prus zaręczyła się?! Kim jest jej wybranek?

  Wygląda na to, że Anna Prus (34 l.), po wielu miłosnych perypetiach, znalazła w końcu mężczyznę na całe życie!

 • Anna Prus z wirusem HIV w filmie "Thanatos"

  W Warszawie dobiegają końca zdjęcia do filmu "Thanatos" z Anną Prus w roli głównej. Reżyserem filmu jest Max Sturgeon, który pracował ostatnio przy "Transformers 4" (jako asystent Michaela Baya).

 • Anna Prus szczęśliwa. Dostała rolę w hollywoodzkiej produkcji

  Anna Prus (34 l.) zagra jedną z głównych ról w hollywoodzkiej produkcji „Operation Redemption”. Jej partnerem będzie znany francuski aktor Saïd Taghmaoui.

 • Gra asystentkę Ibisza

  W serialu "Hotel 52" Anna Prus zagrała Maję - agentkę pewnego gwiazdora (w tej roli Krzysztof Ibisz), którego sława dawno minęła. Prywatnie aktorka wyznaje, że unika plotkarskich portali, brukowców i innych okazji, które mogłyby jej mi zmącić radość życia.

 • Anna Prus powraca na salony! Stęskniła się za błyskiem fleszy?

  Radek Majdan (43 l.) i Anna Prus (34 l.) kilka lat temu byli parą. Lubili wspólnie bywać na celebryckich imprezach i pozować do zdjęć na ściankach. Związek wydawał się poważny – były bramkarz przedstawił ukochaną rodzicom i planował założenie z nią rodziny, ale niespodziewanie po jakimś czasie ją rzucił! Spekulowano, że aktorka została skazana za posiadanie kokainy i to bardzo nie spodobało się...

 • "Lalka" Hasa: Niespełniona miłość Wokulskiego

  W czwartek, 7 listopada, mija 45 lat od premiery "Lalki" Wojciecha Jerzego Hasa. Pierwsza filmowa adaptacja powieści Bolesława Prusa była wielkim wydarzeniem artystycznym, twórcy nie szczędzono jednak krytycznych uwag.

Wideo na temat: aktorka anna prus
 • Była Majdana szczęśliwa. Dostała rolę w hollywoodzkiej produkcji

  Anna Prus zagra jedną z głównych ról w hollywoodzkiej produkcji „Operation Redemption”. Jej partnerem będzie znany francuski aktor Saïd Taghmaoui. Aktorka pracuje obecnie z native speakerem nad amerykańskim akcentem, wkrótce rozpocznie też treningi sztuk walki. Premiera filmu zapowiadana jest na maj 2017 roku.

 • Wszystkie kochanki Radka Majdana!

  Radosław Majdan uwielbia kobiety! Na imprezach pojawia się z pięknymi modelkami, aktorkami oraz piosenkarkami. Wszystkie posiadają dość specyficzny typ urody. Lista jego "dziewczyn" jest naprawdę długa. Wśród nich były m. in. Sylwia Koperkiewicz, Dorota Rabczewska, Iza Janachowska, Dasza Astafjewa, Anna Prus oraz oczywiście Małgorzata Rozenek. Czy tej ostatniej uda się usidlić etatowego casanovę

Dyskusje na temat: aktorka anna prus
 • Re: Anna Prus i Radek Majdan ujawnili swój związek!

  Zaloze sie,ze te wszystkie niepochlebne komentarze sa dzielem Dodzi hehehe..z zazdrosci pewnie peka,ze w Radku zakochala sie ladna dziewczyna,w dodatku aktorka!! a doda co? po 8 klasach jest ,beztalencie i pusta jak tabaka!!!