• Informacje na temat:

  aktorka bez piersi

Artykuły na temat: aktorka bez piersi
 • Anna Nehrebecka: Tak aktorka poświęciła się dla rodziny

  Bez wahania zrezygnowała z szansy na karierę w Hollywood. Potem na siedem lat wzięła urlop w teatrze. Zrobiła to z miłości do bliskich.

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • Lena Dunham pokazała piersi!

  ...i celebrytki, które zadeklarowały chęć przyłączenia się do niej. Swoje nagie piersi na Instagramie lub innych portalach społecznościowych pokazały już m.in. Miley Cyrus oraz córka Demi Moore i Bruce’a Willisa, Scoutt. Teraz to samo postanowiła zrobić aktorka Lena Duham. Tuż przed wyjściem na galę wręczenia Złotych Globów sfotografowała się bez stanika, z rozpiętym szlafrokiem. Jej sutki zaklejone...

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • Urszula o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: Kur*** mać, ja pier***

  ...". "Czy ci którzy chcą go wprowadzić wiedzą co znaczy wychowywanie dzieci bez rączek, nóżek, bez mózgu, wyjących codziennie z bólu istnienia...? Niech każdy z nich przeżyje taki jeden dzień z cierpiącą(...) WŁASNEJ DECYZJI W ŻYCIU... Żyć wg własnego sumienia". Czytaj dalej na następnej stronie... Małgorzata Zajączkowska nie ograniczyła się wyłącznie do wpisów na Facebooku. Aktorka wzięła czynny udział...

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • Ewa Lemańska została bez palca. Lekarze musieli amputować!

  Pierwsze doniesienia o jej chorobie pojawiły się w październiku. Aktorka była wówczas tuż przed decyzją lekarzy w sprawie operacji. Groziła jej amputacja lewej nogi. - Bardzo się boję. Staram się zmobilizować wszystkie siły, jakie jeszcze mam - mówiła. Było to już jej drugie zmaganie z nowotworem. Wiele lat temu Lemańska chorowała na raka piersi. Walka zakończyła się wtedy zwycięstwem, choć...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Christina Applegate straciła obie piersi

  Amerykańska aktorka najbardziej znana polskim widzom z serialu "Świat według Bundych", Christina Applegate (41 l.), cztery lata temu musiała podjąć dramatyczną decyzję.

 • Jaki jest nowy "Mad Max"? Już wiemy!

  Na festiwalu w Cannes odbył się pokaz jednej z najbardziej oczekiwanych tegorocznych superprodukcji - film "Mad Max: Na drodze gniewu" z Tomem Hardym i Charlize Theron w rolach głównych. Reżyser twierdzi, że zbuntował się przeciwko zalewowi komputerowych efektów specjalnych w hollywoodzkich filmach - chciał, by postapokaliptyczny świat wydawał się widzom jak najbardziej realistyczny. Rezultat widział już francuski korespondent RMF FM - Marek Gładysz.

Dyskusje na temat: aktorka bez piersi