• Informacje na temat:

  aktorka bije

Artykuły na temat: aktorka bije
 • "W rytmie serca": Edyta Olszówka - aktorka z wyboru

  ...czterdziestce, ale przecież możemy regularnie oglądać ją w dwóch serialach: "Ojciec Mateusz" i "W rytmie serca", a w kinach bije rekordy "Plan B", w którym zagrała jedną z głównych ról. Zdecydowana od dziecka(...). A wszystko przez... głos. - Byłam drobną blondynką i zdaniem wielu profesorów, nie pasował do mnie chrypiący wokal - zwierzyła się aktorka. - To było straszne.  Przestałam palić, przytyłam dwadzieścia...

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • Paweł Deląg w rozterce! Aktorka zawróciła mu w głowie?!

  Polsatu "Przyjaciółki". Wreszcie ma też czas dla syna, Pawła juniora (24 l.). Ale najczęściej widywany jest w towarzystwie Małgorzaty Foremniak (50 l.). "Bije z niej życiowa mądrość, doświadczenie...

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Monica Bellucci: Serce bije dla coraz młodszego faceta

  "Dobrze wyglądam, bo uprawiam dużo seksu" - zażartowała w jednym z wywiadów Monica Bellucci (54 l.). Od niedawna partnerem pięknej aktorki jest dużo młodszy od niej Nicolas.

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • Tom Cruise zakochał się w 28-letniej aktorce!

  Serce Toma Cruise’a (54 l.) znów bije mocniej, a to wszystko z powodu sporo młodszej od niego koleżanki po fachu…

 • Joanna Bartel i Krzysztof Hanke: Hanysy z jednego miasta

  "Na Górnym Śląsku całymi dniami, bili hanysy się z gorolami" - takimi słowami zaczynała się tytułowa piosenka serialu komediowego "Święta wojna", doskonale ujmując perypetie jego bohaterów.

 • Barbara Kurdej-Szatan załatwiła mężowi pracę? Aktorka zabrała głos

  Niedawno Rafał Szatan (29 l.) mógł sprawdzić się w roli konferansjera w imprezie transmitowanej przez TVP. Niektórzy plotkowali, że to jego popularna żona, Barbara Kurdej-Szatan (32 l.), załatwiła mu tę pracę. Aktorka raz na zawsze rozprawia się ze spekulacjami. Wytłumaczyła, jak to naprawdę wyglądało.

 • "Selma": Te kobiety zmieniły bieg historii

  Brały udział w marszach i bojkotach, były bite, represjonowane i ponosiły ofiarę za ideę równości. Coretta Scott King, Amelia Boynton, Annie Lee Cooper, Diane Nash, Richie Jackson - matki i żony wielkich przywódców ruchu, który pół wieku temu na zawsze odmienił oblicze USA. Ich pamięć utrwala "Selma" - jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku.

Zdjęcia na temat: aktorka bije
 • Figura bita przez męża.
 • Figura była bita przez męża
Wideo na temat: aktorka bije
 • Różczka: Mam nadzieję, że moje pokolenie wychowuje dzieci bez bicia

  Magdalena Różczka, jedna z ambasadorek tegorocznej akcji „Kocham. Nie biję”, dzięki zaangażowaniu w ten projekt przestała bać się zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: aktorka bije