• Informacje na temat:

  aktorka brała udział w you can dance

Artykuły na temat: aktorka brała udział w you can dance
 • Serialom (na razie) mówi: stop!

  Choć Patricia Kazadi, czyli pielęgniarka Jagna z "Rancza", twierdzi, że program "You Can Dance" pochłania ją w 100 procentach, znajduje czas na inne zawodowe zajęcia. Jednak robi teraz odwrót od seriali na rzecz muzyki.

 • Z "You Can Dance" do... Afryki

  Wiosną Patricię Kazadi czekają nowe wyzwania. Będzie musiała dorównać Kindze Rusin w prowadzeniu nowej, szóstej już, edycji programu "You Can Dance". Ale zanim to się stanie, gwiazda postanowiła odpocząć i poświęcić trochę czasu dalekiej rodzinie.

 • Patricia Kazadi to polska aktorka, piosenkarka, konferansjerka i prezenterka. Gra na fortepianie i komponuje. Jej pasją od najmłodszych lat jest także...

 • Trudno mnie złamać

  Jest dziennikarką w programie "Dzień Dobry TVN", jurorką w "You Can Dance - po prostu tańcz!", laureatką "Tańca z gwiazdami", wydała książkę "Co z tym życiem?", ma dwie udane córki. Czego można chcieć więcej? - Jestem szczęściarą - mówi o sobie Kinga Rusin.

 • ...i zwolnił aktorkę. Taka sytuacja wydarzyła się po raz pierwszy w historii tej imprezy. W 2008 brała Mucha udział w programie "jak Oni śpiewają", zajmując 5. miejsce. W roku 2009 znalazła się w październikowym wydaniu Playboya. W latach 2009-2010 zasiadała w jury 5. edycji programu "You Can Dance" - Po Prostu Tańcz". 29 listopada 2009 roku zwyciężyła w parze z Rafałem Maserakiem w 10. edycji "Tańca...

 • Natalia Lesz z Wiolą Fiuk!

  Jeden wieczór, jeden program, jedna słynna skórzana kanapa a na niej - finalistka "Tańca z gwiazdami" - Natalia Lesz i laureatka "You Can Dance" - Wiola Fiuk. Kandydatki na gwiazdy przetestuje w swym programie Kuba Wojewódzki.

 • Tyle się zarabia w polskiej telewizji!

  TVN", ale to na programie "You Can Dance" nieźle się obłowiła. Najpierw była prowadzącą, a ostatnio awansowała na eksperta, który ocenia uczestników. Za każdy odcinek zgarnia ok. 10 tysięcy złotych(...)Joanna Liszowska (35 l.) wyrasta na prawdziwą rekordzistkę, jeśli chodzi o zarobki w telewizji. Za każdy odcinek programu "Got To Dance", w którym jest jurorką, zarabia kokosy - 16 tysięcy złotych...

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  W 2011 roku polskich widzów czeka zdecydowanie większa dawka nowych programów rozrywkowych niż w latach ubiegłych. Która produkcja zyska największe uznanie, a co za tym idzie, będzie mogła liczyć na kolejne edycje?

 • Zrobi karierę w USA?

  Patricia Kazadi ma konkretny plan dotyczący zawodowego rozwoju. Wymyśliła, że zaraz po zakończeniu programu "You Can Dance" wyjedzie do USA, by szlifować aktorski warsztat w słynnej szkole Lee(...) jej łatwo. Jeszcze jako dziecko zrozumiała, że show-biznes rządzi się swoimi prawami. Na castingach, w których brała udział najczęściej słyszała, że szukają blondynek, typowych Polek. Była nieustannie...

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  Dorota Wellman powinna zastąpić Katarzynę Skrzynecką i poprowadzić 13. edycję "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.