• Informacje na temat:

  aktorka całuje się z kobieta

Artykuły na temat: aktorka całuje się z kobieta
 • Aktorka "Gry o tron" ofiarą Weinsteina

  Coraz więcej aktorek decyduje się przyznać, że były molestowane przez znanego producenta filmowego Harveya Weinsteina. Tym razem swoją historię opowiedziała Lena Headey, która w serialu HBO "Gra o tron" gra Cersei Lannister.

 • Kiedy kobieta całuje kobietę

  "Weronika Rosati całuje się z dziewczyną" - krzyczały nagłówki plotkarskich portali, odnosząc się do występu aktorki w teledysku do piosenki "Woman's work" Pati Sokół. Mimo że to najgłośniejszy lesbijski pocałunek sezonu, w najnowszej historii popkultury bez trudu znajdziemy "skandaliki" o większej sile rażenia.

 • Jacek Braciak jakiego nie znacie! O jego związku z aktorką prawie nikt nie wiedział!

  W życiu Jacka Braciaka (50 l.) był taki etap, kiedy dwie ważne dla niego kobiety spotkały się w tym samym teatrze. W końcu jedna z nich odeszła. Co ją do tego zmusiło?

 • Joanna Jabłczyńska, bohaterka serial u "Na Wspólnej" i programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami", wyrasta na nowy symbol seksu. 21-letnia aktorka wyznała, że przechodzi przyspieszony kurs dojrzewania, a jej mężczyzna sprawia, że czuje się piękna.

 • Mucha całuje się z kobietą

  Anna Mucha (27 l.) jest w USA dopiero drugi miesiąc, a już postanowiła pokazać w Polsce, jak wywołuje się prawdziwe skandale. Pewnej niedzieli aktorka ostentacyjnie całowała się na balkonie z tajemniczą dziewczyną.

 • Walentynowicz szuka adwokata

  Była działaczka "Solidarności" Anna Walentynowicz powiedziała w poniedziałek, 21 listopada, że prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu złoży w sądzie pozew, z żądaniem wstrzymania produkcji filmu fabularnego, inspirowanego - jak uważa - jej życiorysem. Zdjęcia do filmu Volkera Schloendorffa ( "Dziewiąty dzień" , "10 minut później: Wiolonczela" ) kręcone będą w Gdańsku do niedzieli, 27 listopada.

 • Rafał Królikowski lubi się obnażać przed koleżankami? Jego żona jest w szoku!

  .... "Dorota obejrzała pierwszy odcinek 'Drugiej szansy' i była zdegustowana. Oglądanie, jak Rafał całuje się z Małgorzatą Kożuchowską, a po chwili ląduje w łóżku z Magdaleną Boczarską, to dla niej zbyt wiele(...) teraz'. Ja mówię 'Proszę bardzo, świetnie cię rozumiem'" - zdradziła aktorka. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news) Jak można się domyślić, jej wypowiedź oburzyła żonę Rafała... "Dorota zawsze myślała, że...

 • Teresa Tuszyńska: Młoda, wspaniała, śliczna

  Teresa Tuszyńska? Nawet jeśli nie pamiętamy nazwiska, z pewnością kojarzymy uroczą dziewczynę z obcym akcentem partnerującą Zbigniewowi Cybulskiemu w "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. Mogła być gwiazdą na miarę Poli Negri - wspominała zapomnianą aktorkę jej przyjaciółka. Gdyby żyła, Teresa Tuszyńska obchodziłaby 5 września 70. urodziny.

 • Olszówka lubi zabawić się z kobietami

  Czyli kolejny odcinek cyklu "Czego się nie zrobi dla rozgłosu".

 • Anna Dymna bardzo chce pomóc mężowi. Wie, że bardzo to wszystko przeżywa

  Krakowa szybko dopomną się inne sceny.  Ale na razie to wciąż pieśń przyszłości. Po odejściu z teatru mężowi Dymnej pozostały tylko wykłady w warszawskiej Akademii Teatralnej, a to zdecydowanie poniżej jego aspiracji.  - Bardzo to przeżywa. Krzysztof kocha teatr i chce być jego częścią. Już nie potrafi żyć inaczej - mówi krakowska aktorka w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".  Kobieta próbowała...