• Informacje na temat:

  aktorka de france

Artykuły na temat: aktorka de france
 • CJ Franco podczas odważnej sesji zdjęciowej

  Modelka CJ Franco (26 l.) zdobyła popularność, wdając się w romans z reżyserem Lenem Wisemanem (44 l.), twórcą takich hitów jak "Underworld: Przebudzenie" i "Szklana pułapka 4". Mężczyzna tak zauroczył się młodą kochanką, że zostawił dla niej żonę, znaną z filmu "Pearl Harbor" aktorkę Kate Beckinsale (44 l.). Para była razem trzynaście lat. Nowa wybranka reżysera ma obecnie pełne ręce roboty. Ostatnio paparazzi sfotografowali ją podczas zdjęć do projektu "Black Tape Project", w którym...

 • Beata Tyszkiewicz: Buty ważniejsze od jedzenia

  "Bardzo ważne były dla mnie zawsze buty" - wyznaje Beata Tyszkiewicz w książce "Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku". Gdy przed laty aktorka zatrzymała się z dłuższą wizytą w Paryżu, potrafiła oszczędzać na jedzeniu, byle kupić efektowne buty na festiwal filmowy.

 • "Kroniki Times Square": Premiera nowego sezonu

  "Kroniki Times Square" wróci z nowym sezonem 10 września do HBO. W obsadzie ponownie James Franco i Maggie Gyllenhaal.

 • Wszystkie światła na Cannes!19 filmów powalczy o Złotą Palmę

  Dziś wieczorem rusza 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes! 19 filmów walczyć będzie o Złotą Palmę, a pracami jury kierują w tym roku bracia Coen.

 • Dorota Segda wulgarnie do męża: Ta kultura cię kiedyś zajebie!

  Dorota Segda (48 l.) udzieliła pierwszego wywiadu prasowego wraz ze swoim mężem, kompozytorem Stanisławem Radwanem (75 l.). Aktorka tak swobodna w wypowiadaniu myśli nie była chyba jeszcze nigdy.

 • Olbrychski w jury festiwalu w Cannes

  Daniel Olbrychski znajdzie się w składzie canneńskiego jury. Razem z czterema innymi przedstawicielami świata filmu będzie oceniał obrazy krótkometrażowe. Festiwal Filmowy w Cannes rusza 13 maja.

 • Ma zakaz zbliżania się do Halle Berry

  ..."Ten człowiek nie tylko zagrażał mojemu bezpieczeństwu, ale także mojej całej rodziny. Naruszył on moje poczucie bezpieczeństwa i jestem przerażona tym, co może zrobić mi lub moim bliskim" - oświadczyła w oficjalnym piśmie Halle Berry. Berry pierwszy raz dostrzegła Franco na swojej posesji niedzielę, gdy ten szedł za nią w kierunku drzwi prowadzących kuchni. Przestraszona aktorka zdążyła zamknąć...

 • Woodley i O'Brien triumfowali na gali MTV

  Shailene Woodley i Dylan O'Brien mają największe powody do zadowolenia po tegorocznej gali MTV Movie Award. Oboje odebrali po trzy statuetki. Zresztą większość nagród trafiła w ręce młodych gwiazd kina, choć nie zabrakło wyróżnienia także dla... Meryl Streep.

 • Jean-Michel Jarre rozwodzi się

  Byli jedną z najbardziej dyskretnych par show-biznesu. Po pięciu latach małżeństwa francuska aktorka Anne Parillaud i muzyk Jean-Michel Jarre postanowili się rozstać.

 • Najgorsze filmy roku! Znamy kandydatów do Złotych Malin

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. Najwięcej szans na mało chwalebną statuetkę ma komediowy western Setha MacFarlane'a "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie", który może wygrać w aż 8 kategoriach.