• Informacje na temat:

  aktorka dobrała

Artykuły na temat: aktorka dobrała
 • Anna Guzik zrezygnuje z pracy przez ciążę? Tygodnik zdradza plany aktorki

  ...ich braciszek lub siostrzyczka.  O tym, że gwiazda serialu "Na Wspólnej" spodziewa się trzeciego dziecka, w kuluarach mówiło się już od kilku tygodni. Choć aktorka oficjalnie tego nie potwierdza, na(...) opieka nad bliźniaczkami z pewnością jest trudna i wymagająca, aktorka z powodzeniem łączy ją z pracą na pełen etat w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej i grą w "Na Wspólnej".  Co więcej, scenarzyści serialu...

 • "Gorący pościg", czyli trochę uzbrojone i w sumie niebezpieczne

  Główny pomysł scenariuszowy komedii "Gorący pościg" (na ekranach od 15 maja) oparto na klasycznym schemacie "buddy movies" - filmów o niedobranych parach ludzi, których zetknęły ze sobą niecodzienne okoliczności i którzy zmuszeni są do współpracy.

 • Emma Roberts: Tak aktorka wygląda w naturalnym wydaniu

  Emma Roberts (27 l.), podobnie jak jej koleżanki z show-biznesu, na galach i imprezach prezentuje się w pełnym makijażu, idealnie dobranej fryzurze oraz drogich ubraniach od projektantów. Na co dzień woli jednak bardziej naturalny wygląd, co można zaobserwować na zdjęciach ze spaceru, które niedawno zrobili jej paparazzi. Rozpoznalibyście ją?

 • Lucyna Malec jak Marilyn Monroe

  Choć Lucyna Malec od dziecka chciała być aktorką, przyznaje, że tak jak jej bohaterka z serialu "Na Wspólnej", byłaby świetnym belfrem. Zdradza także, jaką ma przewagę nad... Marilyn Monroe.

 • Tomasz Stockinger przyłapany ze znaną aktorką. Jest komentarz!

  Tomasz Stockinger (62 l.) widywany jest ostatnio z byłą żoną swojego kolegi po fachu.

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .

 • Pierwszy skandal wokół "Sanatorium miłości"? Wiesia to podstawiona aktorka?!

  ...kuracjusze, tylko aktorzy amatorzy", "Ma partnera to co robi w sanatorium?", "Pani Wiesława po prostu dorabia do emerytury jako aktorka w takich produkcjach - nie ukrywa tego".  Z kolei inny internauta...

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

 • Jacek Braciak jakiego nie znacie! O jego związku z aktorką prawie nikt nie wiedział!

  ...boku coraz częściej zaczęła się pojawiać początkująca aktorka Maja Hirsch.  Niebawem zostali parą, choć wydawali się kompletnie niedobrani. Jednak im nie przeszkadzała ani dziewięcioletnia różnica...

 • Sofia Vergara: W sumie niebezpieczna latynoska seksbomba

  Komedia "Gorący pościg" to popisowy występ dwóch zupełnie różnych aktorek: latynoskiej seksbomby Sofii Vergary ("Casanova po przejściach"), czterokrotnie nominowanej do prestiżowej nagrody Emmy za drugoplanową rolę kobiecą w serii komediowej "Współczesna rodzina", oraz laureatki Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", "Legalna blondynka").

Zdjęcia na temat: aktorka dobrała
Wideo na temat: aktorka dobrała
 • Agnieszka Kaczorowska: w „Tańcu z Gwiazdami” bylibyśmy z Rafałem Maślakiem ładną parą

  Agnieszka Kaczorowska znana widzom z roli Bożenki w serialu „Klan” jest typowana jako tancerka w jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami”. Aktorka wciąż nie potwierdza tych informacji, ale uważa, że z Rafałem Maślakiem, zdobywcą tytułu Mister Polski, stanowiliby ładny i dobrany duet.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • "Pierwsza miłość": Edyta Herbuś o roli w serialu

  , wyrazista i świadoma. Jest idealną kandydatką na szefową firmy. Na pewno jest fantastycznie dobrana do roli, którą pełni – mówi aktorka.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

Dyskusje na temat: aktorka dobrała
 • Re: Nie chce być... staruszką

  super aktorka super rola jak zwykle pani m.figura dobrze dobrała obsadę,kiedys za onkologa za czasow jak zosia miala raka był tez p.królikowski..gdzie on się podziewa..?a gdzie jest marcin ginekolog?a gdzie marta bożenka?szkoda ze nie ma już agaty i maćka..bardzo mi siepodobała ta para,ale jako ze odeszli z serialu ich watek zakonczono z sensem,smierc doroty tez byla wiarygodna,mam nadzieje ze