• Informacje na temat:

  aktorka dwa miesiące

Artykuły na temat: aktorka dwa miesiące
 • Z wybiegu na ekran: Modelki, które zostały aktorkami

  Grace (Jane Fonda) Mallory Hanson. Jednak przed rozpoczęciem kariery filmowej Decker była twarzą magazynów sportowych.   Kariera modelki ruszyła wielkim tempem w 2005 roku, kiedy dwa miesiące po(...)Emily Ratajkowski Ratajkowski urodziła się 7 czerwca 1991 roku w Londynie. Aktorka ma polskie korzenie - jest córką malarza Johna Ratajkowskiego i pisarki Kathleen Balgley. Rodzina jej ojca...

 • Ola Szwed: Formę zawdzięczam dwóm mężczyznom

  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach.

 • Dominika Gwit: Już za niecałe dwa miesiące pierwsza rocznica ślubu!

  ...możemy wywnioskować z jej Instagrama.  Aktorka zamieściła właśnie kolejny dowód. Zdjęcie z pięknej sesji dla jednej z gazet opatrzyła wzruszającym opisem jej aktualnego życia.  "Czas leci tak szybko!!! Już za niecałe dwa miesiące pierwsza rocznica ślubu!!! Jak to się stało??! Dopiero co ustalałam liczbę gości na weselu! (...) To był piękny rok. Małżeństwo jest wyjątkowe. Bycie Żoną to cudowny stan...

 • Benedict Cumberbatch będzie ojcem

  Dwa miesiące po wstrząsającej dla fanek Benedicta Cumberbatcha informacji o zaręczynach gwiazdora serialu "Sherlock", miłośniczki talentu i urody brytyjskiego aktora muszą przełknąć kolejną gorzką pigułkę - narzeczona gwiazdora jest w ciąży.

 • Agnieszka Sienkiewicz wraca do pracy. Dwa miesiące po porodzie!

  Agnieszka Sienkiewicz (31 l.) postanowiła skrócić urlop macierzyński i wrócić do pracy. Zaledwie dwa miesiące po urodzeniu Zosi.

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Olga Frycz: Aktorka boi się o przyszłość

  Zakochała się. Niedługo zostanie mamą. Jednak jest coś, co sprawia, że nie może w pełni cieszyć się tym, co przyniosą jej nadchodzące miesiące.

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Halle Berry nie myła się przez dwa miesiące!

  Halle Berry (47 l.) wyjawiła, że dla roli narkomanki w filmie "Malaria" nie myła się przez dwa miesiące!

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

Zdjęcia na temat: aktorka dwa miesiące
Wideo na temat: aktorka dwa miesiące
 • Ola Szwed: Formę zawdzięczam dwóm mężczyznom mojego życia

  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach. Aktorka stara się ćwiczyć codziennie minimum pół godziny. Stopniowo wraca także do pracy – ponownie można ją już oglądać w spektaklu „Siostrunie”/ źródło: Newseria Lifestyle

 • Dwa życia

  Europa, rok 1990. Wieści na temat upadku muru berlińskiego docierają do uszu dojrzałej Katrine (Juliane Kohler) – żony, matki i babci. Mimo, że Katrine płynnie mówi po norwesku i na północy Europy mieszka od dwudziestu lat, urodziła się we Wschodnich Niemczech i wychowała w tamtejszym sierocińcu. Na kartach rodzinnej historii jest zapisane, że matkę, Asę (Liv Ullmann), Katrine odnalazła po wielu ciężkich próbach i dramatycznej ucieczce z NRD przez Morze Bałtyckie. Spokój domowego ogniska,...

 • Dwa dni, jedna noc

  Sandra staje przed zadaniem na pozór niemożliwym. Musi przekonać wszystkich ludzi, z którymi pracuje, aby zrezygnowali ze swoich premii. Jeżeli jej się nie powiedzie – ona sama straci pracę. Wspierana przez męża, kobieta wyrusza na spotkania z kolegami i koleżankami z pracy. Ma tylko jeden weekend, by uratować posadę.

Dyskusje na temat: aktorka dwa miesiące
 • Re: "Ranczo": Pierwszy etap zdjęć zakończony

  Izo, pewnie, że faceci lubią. Jak coś jest podane ze smakiem. Nie ma płytkich "kocham cię" rzucanych jak niemal zwykłe "cześć". Ranczo oglądam od niedawna, łyknąłem wszystkie serie prawie w dwa miesiące, i przeczytałem o Ranczu co się da i jestem zachwycony. Miłość głównej pary niesamowita, bo jak Lucy tylko spotkała Kusego to teoretycznie powinna w miejsca wiać ;) A skoro została... wiedziałem

 • Re: Małgorzata Kożuchowska nie chce zarabiać na... ciąży!

  Pamiętam jak ja byłam w ciąży- skóra po tym tragedia. Rozciągnięta do tego rozstempy i trudno było mi ją sciągnąć. Koleżanka podratowała mnie olejkiem busajna i dzikim drzewkiem - gdyby nie to nigdy nie uelastyczniłabym skóry. Ściągnęła mi się w dwa miesiące a po 4 miesiacach nie miałam już rozstempów. Aktorka jeszcze mocniej musi o siebie dbać a wiem jakie to trudne.