• Informacje na temat:

  aktorka emilia krakowska

Artykuły na temat: aktorka emilia krakowska
 • Emilia Krakowska: Co z jej zdrowiem?

  Samopoczucie Emilii Krakowskiej (79 l.) niedawno mocno się pogorszyło, przez co aktorka trafiła do szpitala. Jak czuje się dziś?

 • Emilia Krakowska wspomina "Chłopów"

  Traktowałam tę powieść jako biblię naszych tradycji, obyczajów i kultury - mówi Emilia Krakowska, która w filmie "Chłopi", adaptacji prozy Władysława Reymonta, zagrała rolę Jagny. 13 listopada przypada 90. rocznica przyznania pisarzowi literackiej Nagrody Nobla.

 • Emilia Krakowska musi się oszczędzać... Ma problemy ze zdrowiem!

  ...79-letnia Emilia Krakowska, czyli niezapomniana Jagna z serialu "Chłopi", ma problemy ze zdrowiem. Uwielbiana przez kilka pokoleń widzów aktorka niedawno zasłabła podczas próby w teatrze i trafiła do szpitala! Na szczęście jej stan szybko się poprawił i mogła wrócić do pracy... Lekarze poradzili jej jednak, by zaczęła się oszczędzać.

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Emilia Krakowska potrzebowała pomocy! Dom był w ruinie!

  Emilia Krakowska (78 l.) nie miała sił na remont. Zajęły się tym jej ukochane dzieci, których nie może się teraz nachwalić.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Młodsza córka Emilii Krakowskiej (77 l.) przechodzi wyczerpujące leczenie. Aktorka bardzo potrzebuje teraz wsparcia.

 • "Jestem osobą kochliwą"

  Emilia Krakowska (68 lat), aktorka teatralna i filmowa, słynna odtwórczyni roli Jagny z ekranizacji "Chłopów", a ostatnio gwiazda popularnych seriali , m.in. "Na dobre i na złe" i "Pierwsza miłość", ma na swoim "koncie" czterech mężów, a nie jest wykluczone, iż zawrze związek małżeński po raz piąty.

 • Emilia Krakowska przypadkiem dowiedziała się, że jej mąż ma dziecko

  Pierwsze małżeństwo Emilii Krakowskiej (78 l.) przetrwało jedynie siedem lat. Aktorka zażądała rozwodu po tym, jak odkryła, że mąż ma syna.

 • Aleksandra Woźniak w "Plebanii"

  Do historii polskiego serialu jako najsłynniejsza Jagna przejdzie zapewne Emilia Krakowska ("Chłopi"). Aleksandra Woźniak żartuje, że w przeciwieństwie do reymontowskiej zmysłowej i namiętnej bohaterki jej Jagna z "Plebanii" należy raczej do tych nieśmiałych kobiet.

Wideo na temat: aktorka emilia krakowska
 • Terminator Genisys

  Akcja filmu rozgrywać się będzie na kilku płaszczyznach czasowych. Poznamy w nim przygody zarówno młodej Sary Connor (którą gra znana z "Gry o tron" Emilia Clarke), jak i jej dorosłego syna Johna (Jason Clarke).

 • Ja, Don Giovanni

  Wenecja, rok 1763. Pisarz Lorenzo da Ponte prowadzi rozpustne życie. Kiedyś był księdzem, ale liczne skandale i romanse sprawiły, że został wydalony do Wiednia. Wspierany przez przyjaciela i mentora, Giacomo Casanovę, zostaje przedstawiony ulubionemu kompozytorowi cesarza - Salieriemu i nowoprzybyłemu na dwór Wolfgangowi Amadeuszowi Mozartowi. Próbując zaszkodzić karierze Mozarta, Salieri przekonuje cesarza Józefa II, by ten zatrudnił nieznanego libertyna jako autora libretta do "Wesela...

 • Litewski przekręt

  Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.