• Informacje na temat:

  aktorka gra julię

Artykuły na temat: aktorka gra julię
 • "Zawsze warto": Julia Wieniawa może stracić fortunę przez... koronawirusa!

  ...ogromne zasięgi (profil Julki na Instagramie śledzi już ponad półtora miliona osób!), więc nic dziwnego, że aspirująca aktorka może żądać horrendalnych sum za to, że np. pokaże się na jakimś evencie(...) instagramowych influencerek) może po prostu nie mieć okazji, by stąpać po czerwonych dywanach i prezentować na nich "opłacone" przez sponsorów produkty. Z powodu zagrożenia epidemią wszystkie imprezy zostały...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Julia Pietrucha nie żałuje swoich decyzji! Jak teraz wygląda jej życie?

  Przyznaje z lekkim zawstydzeniem, że słabo gotuje. Ale za to aktorka ma inne mocne strony.  "Najlepsza jestem w ogarnianiu życia" - opowiada z dumą. Julia Pietrucha przeprowadziła w ostatnich(...). Odkąd poznaliśmy Julię Pietruchę w serialu "Na Wspólnej", nie potrafiła się zdecydować, którą drogą pójść. Główna rola w serialu Blondynka nie pomogła. Im większą cieszyła się popularnością, tym dalej...

 • Julia Kijowska: Bogusław Linda dał mi nieźle w kość

  - Rola Blanche w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" to ogromny krok w mojej aktorskiej karierze - uważa Julia Kijowska. Jej zdaniem Bogusław Linda, jako reżyser, potrafi dać aktorom w kość, ale jest też dla nich źródłem ogromnej inspiracji twórczej.

 • Julia Wieniawa pobita? Pokazała zdjęcie!

  Julia Wieniawa (21 l.) zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie zakrwawionej twarzy. Zmartwieni fani dopytują: "Jezu, Julka, kto Cię tak pobił?”.

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

 • "Na dobre i na złe": Julia Wyszyńska straciła rolę w serialu?

  Z powodu występu w spektaklu "Klątwa" aktorka Julia Wyszyńska straciła rolę w serialu TVP "Na dobre i na złe" - informuje portal wPolityce.pl. W rzeczywistości aktorka sama zrezygnowała z roli, jeszcze w 2016 roku...

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Julia Pogrebińska i John Scott udzielili wywiadu! Padło pytanie o seks

  Od kilku miesięcy aktorka Julia Pogrebińska (33 l.) i starszy od niej o ponad 20 lat jogin John Scott tworzą szczęśliwe małżeństwo. Jak udało im się zbudować taką relację? Opowiedzieli o tym w jednym z wywiadów. Padło w nim także pytanie o... seks!

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

Zdjęcia na temat: aktorka gra julię
Wideo na temat: aktorka gra julię
 • Julia Wieniawa aktorka młodego pokolenia

  Znana jest z gry w serialu Rodzinka.pl natomiast w prasie kolorowej pojawiła się ze sprawą związku z aktorem Antkiem Królikowskim. Czy miłość przyćmi jej talent?

 • Rzymska auerola

  Dokument skupia się na życiu skoncentrowanym wokół autostrady, która otacza Rzym.

 • "rodzinka.pl": Smartlove Julii Wieniawy

  z fanami, bardzo lubię Instagram – mówi Julia Wieniawa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aktorka nie ma oporów przed publikowaniem zdjęć ukazujących chwile, które spędza z ukochanym mężczyzną(...) aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Polubiła zwłaszcza Instagram, na którym ma blisko pół miliona fanów. Gwiazda twierdzi, że serwisu tego nie traktuje wyłącznie jako środka autopromocji

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...

Dyskusje na temat: aktorka gra julię