• Informacje na temat:

  aktorka grająca w

Artykuły na temat: aktorka grająca w
 • Maja Ostaszewska: Wielki smutek aktorki. Nie sądziła, że to ich ostatnie spotkanie

  Aktorka poznała Ewę, przygotowując się do nowego filmu o tragicznej w skutkach wyprawie Polaków na Broad Peak w 2013 r. Lubiąca trudne aktorskie zadania Ostaszewska była ogromnie podekscytowana, gdy(...). Maja, grająca jego żonę, czyta wspomnienia Ewy zawarte w jej książce "Jak wysoko sięga miłość. Życie po Broad Peak". - Coś we mnie umarło. Spokojnie mogłabym dzisiaj zamknąć oczy i odejść. Nie...

 • Gwiazda "House of Cards", Elizabeth Norment, nie żyje

  Nie żyje aktorka Elizabeth Norment grająca w serialu "House of Cards". Zmarła w wieku 61 lat.

 • "Gra o tron": Cierpiała w milczeniu

  Cały świat żyje finałowym 8. sezonem „Gry o tron”, a grająca rolę Daenerys Targaryen aktorka właśnie ujawniła, że o mało nie umarła.

 • Najbardziej znana babcia w Polsce

  W tym roku nie spędzę Dnia Babci ze swoimi wnukami - przyznaje Teresa Lipowska, aktorka grająca najbardziej znaną babcię w Polsce w serialu "M jak miłość".

 • ​"Pierwsza miłość": Edyta Herbuś i Oliwia Bosowska razem na planie

  Edyta Herbuś, grająca Sylwię, zdradziła internautom ważny wątek w serialu! Kim jest towarzysząca jej Oliwia Bosowska?

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną

 • "Na dobre i na złe": Consalida wybaczy

  Katarzyna Dąbrowska, grająca Wiki, zdradza nam jak potoczą się losy związku Adama i jej bohaterki.

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Przeprasza za "obrzydliwe" sceny seksu

  Irlandzki aktor Jamie Dornan przepraszał, grającą z nim w "Pięćdziesięciu twarzach Greya", Dakotę Johnson przed kręceniem scen sadomasochistycznego seksu. Film, zrealizowany w oparciu o bestsellerową powieść E.L James, trafi na ekrany polskich kin w piątek, 13 lutego.

 • Trwa kryzys w związku aktorki

  Po zakończeniu premierowego spektaklu "Własność znana jako Judy Gerland" owacjom w teatrze Capitol nie było końca. Grająca główną rolę Hanna Śleszyńska (52 l.) udowodniła, że jej aktorski talent nie(...). Aktorka zerwała zaręczyny, ale po kilku miesiącach... wyjechała z ekspartnerem na motocyklowe wakacje do Norwegii. - Wygląda na to, że w naszym związku wszystko wraca do normy. Postanowiliśmy dać sobie...

 • Joanna Kulig i Maciej Bochniak: Bez buziaków na planie

  Joanna Kulig - aktorka, Maciej Bochniak - reżyser. To małżeństwo jest dziś najgorętszą parą polskiego kina.

Zdjęcia na temat: aktorka grająca w
Wideo na temat: aktorka grająca w
 • „Belle Epoque”: Magda Cielecka o serialu

  Czy „Belle Epoque” okaże się świetną produkcją? Grająca w nim Magda Cielecka wierzy w to. „Ma to wszystko, co dobry serial mieć powinien – miłość, morderstwo, zdradę, tajemnicę…” – mówi aktorka.

 • Raj: wiara

  Dla Anny-Marii (Maria Hoffstätter), technika rentgenologa, raj jest tam gdzie Jezus. Kobieta poświęca każdą wolną chwilę na pracę misjonarską, chcąc uzdrowić Austrię i ponownie naprowadzić ją na ścieżkę wiary. Podczas codziennych pielgrzymek ulicami Wiednia, z figurą Marii Dziewicy w rękach, puka od drzwi do drzwi, niosąc ludziom dobrą nowinę. Pewnego dnia, po latach nieobecności, do domu Anny-Marii powraca jej przykuty do wózka inwalidzkiego mąż - muzułmanin egipskiego pochodzenia. Oboje...

 • "Singielka": Anna Oberc o roli w serialu

  Anna Oberc, grająca rolę Moniki w serialu "Singielka", zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej ekranowej postaci. Aktorka wyznała, że w życiu prywatnym bardzo rzadko zdarzało się jej bywać singielką.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: aktorka grająca w