• Informacje na temat:

  aktorka hunter tylo

Artykuły na temat: aktorka hunter tylo
 • "Moda na sukces": Pasmo nieszczęść Hunter Tylo

  Rodzinna drama Życie Hunter Tylo nie zawsze było usłane różami. - Mój starszy brat Jay jest chory psychicznie. W dzieciństwie powtarzał mi, że nie powinnam była się urodzić. Pamiętam taką(...). W końcu, po 18 latach związku, aktorka rozwiodła się z Michaelem. W 2006 r. na planie "Mody na sukces" eksplodowały emocje między Tylo a Mossem. - Flirtowaliśmy. Sceny pocałunków były prawdziwe...

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • "Moda na sukces": Teraz powie całą prawdę!

  O tym, jak poznała męża używając fałszywego nazwiska, o bójce z żoną Ronna Mossa, agresywnym mężu Katherine Kelly Lang i kulisach odejścia Susan Flannery z "Mody na sukces" - oto spowiedź Hunter Tylo.

 • Ofiara operacji plastycznych!

  Hunter Tylo była najpiękniejszą aktorką "Mody na sukces" do czasu, aż zaczęła szukać lekarstwa na zatrzymanie młodości. Dziś wydaje tysiące dolarów na zabiegi, które zrobiły z niej "silikonowe monstrum".

 • Czy Taylor (znów) umrze?

  Hunter Tylo, czyli serialowa Taylor, już dwa razy ginęła i powracała do "Mody na sukces" zza grobu. Teraz znowu odeszła i wygląda na to, że tym razem definitywnie. Dlaczego? Czy jej bohaterka po raz kolejny zostanie uśmiercona? Przeczytaj nasz specjalny raport!

 • "Moda na sukces": Serialowa Brooke znalazła szczęście?

  ...policję i Zoida trafił do aresztu. Wyszedł po wpłaceniu kaucji. Katherine i jej chłopak nie komentują całej sprawy. Jednak zrobiła to za nich koleżanka z planu aktorki - Hunter Tylo. Na swoim koncie na(...) aktorka wychowywała córkę Zoe, ale i ten związek dwa lata temu zakończył się rozwodem. W cieniu skandalu - Zdecydowałam się na konieczne zmiany w swoim życiu i jestem szczęśliwa. Czuję, że żyję...

 • Zamiana ról

  Gwiazda "Mody na sukces" - Hunter Tylo ma poważne kłopoty. Właśnie została pozwana do sądu i jeśli przegra, będzie musiała zapłacić 850 tysięcy dolarów odszkodowania. W dodatku nie może znaleźć adwokata,który zgodziłby się jej bronić.

 • Mąż z Internetu

  Gwiazda "Mody na sukces", Hunter Tylo, lubi zaskakiwać. Najpierw szczegółowo opisuje przyczyny rozstania z brutalnym kochankiem, potem w tajemnicy wychodzi za mąż. W dodatku za mężczyznę, którego zna tylko dwa miesiące!

 • "Dynastia": Joan Collins wciąż młoda?

  ...82-letnia aktorka nie tylko nie zamierza wycofać się z życia publicznego, ale także nie zwalnia tempa. Ostatnio serialowa Alexis z "Dynastii" wystąpiła gościnnie w nowym amerykańskim reality show zatytułowanym "Queens of Drama". Do wzięcia udziału zaproszonych zostało sześć gwiazd znanych przede wszystkim z tasiemcowych seriali i oper mydlanych, m.in. Hunter Tylo ("Moda na sukces"), Vanessa...

 • "Moda na sukces": Żegnamy się z serialem!

  .... W tym czasie, ku zdumieniu Forrestera, pojawiła się Taylor - cała i zdrowa. Skąd taki obrót spraw? W którymś momencie Hunter Tylo definitywnie rozstała się z serialem. Kilka lat później ktoś(...). Aktorzy poza serialem Ulubienica tabloidów Na planie "Mody na sukces" pojawiła się jako żona Michaela Tylo. 15 stycznia 1998 r. aktorka urodziła mu drugą córkę (pierwsza Izabella Gabrielle ur...

Zdjęcia na temat: aktorka hunter tylo
Wideo na temat: aktorka hunter tylo
 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

 • Manglehorn

  Angelo Manglehorn (Al Pacino) nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, większą bliskość czując do swojego kota niż do ludzi, których spotyka na co dzień. Przed laty sprowadził się do małego miasteczka, gdzie niewielu mieszkańców zna tajemnice z jego przeszłości. Jedyne osoby, z którymi utrzymuje sporadyczne kontakty, to zajęty karierą syn (Chris Messina) oraz zamieszany w podejrzane interesy dawny uczeń (twórca "Spring...

Dyskusje na temat: aktorka hunter tylo