• Informacje na temat:

  aktorka iga

Artykuły na temat: aktorka iga
 • Iga Krefft pokazała chłopaka! Przystojny?!

  Iga Krefft (23 l.) właśnie pochwaliła się, że jest szczęśliwie zakochana i postanowiła pokazać swojego ukochanego fanom. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się romantyczne zdjęcie!

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Odważna Iga Górecka

  Karolina to koleżanka ze studiów Piotrka (Marcin Mroczek), która zdobyła posadę w kancelarii Wernera (Jacek Kopczyński) i Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Powodowana chorą ambicją uknuła intrygę, mającą na celu zniszczenie życia Andrzejowi. Fałszywie oskarżony przez piękną współpracownicę o próbę gwałtu, Budzyński musi dowieść swojej niewinności przed sądem. Piękna aktorka stała się...

 • "Warsaw by Night": Marta Mazurek jak Lea Seydoux

  Już od 6 lutego oglądać będziemy w kinach nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". - Film mówi o tym, że potrzeba bliskości i pomocy całkiem niespodziewanie objawia się w sytuacjach ekstremalnych - tłumaczyła najmłodsza z aktorek grających główne role, Marta Mazurek ("Obywatel").

 • Iga Kreft komentuje swoją ciążę!

  Iga Kreft (22 l.) w serialu TVP2 występuje od kilkunastu lat. "M jak miłość" cieszy się wielomilionową oglądalnością, więc nic dziwnego, że i młoda aktorka zyskała pokaźne grono fanów.  Ostatnio jednak na miłośników sagi o rodzie Mostowiaków padł blady strach. Niektóre portale obwieściły bowiem, że grająca Ulę Iga Kreft jest w ciąży i na dłuższy czas zniknie z serialu. Skąd takie informacje...

 • "Warsaw by Night": Iza Kuna zakochana w Warszawie

  Iza Kuna ("Lejdis", "Drogówka") już wkrótce pojawi się w nowym filmie Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night" (w kinach od 6 lutego).

 • "O mnie się nie martw": Życie bez Igi

  Od grudnia trwają zdjęcia do 10. sezonu "O mnie się nie martw". Nie było tajemnicą, że na planie zabrakło jego gwiazdy - Joanny Kulig. Od kilku miesięcy aktorka przebywa za oceanem, gdzie promuje "Zimną wojnę", buduje międzynarodową karierę, a wkrótce zadebiutuje w roli matki. Jak mówi przysłowie, nadzieja umiera ostatnia. Podobnie fani do końca wierzyli, że serialowa Iga nie zniknie...

 • Roma Gąsiorowska znika z nieznajomym

  Roma Gąsiorowska ("Ki", "Listy do M"), laureatka Złotych Lwów, dwukrotnie nominowana do nagrody Orła, w nowym filmie Natalii Korynckiej-Gruz - "Warsaw by Night" (na ekranach od 6 lutego), tworzy portret współczesnej młodej kobiety, która ucieka przed widmem życiowej rutyny.

 • Iga Krefft pokazała zgrabne ciało na wakacjach! Ma się czym pochwalić?!

  Iga Krefft (23 l.)wciela się od lat w postać Uli Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Aktorka ostatnio wypoczywała na wakacjach i postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami z bajecznej plaży. Na zdjęciach gwiazdka pozuje w samym bikini, co bardzo spodobało się jej fanom!

 • Joanna Kulig jako seksowna femme fatale

  W piątek, 6 lutego, na ekranach kin pojawi się nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". W roli atrakcyjnej kobiety, bez trudu manipulującej mężczyznami, zobaczymy znaną m.in. z serialu "O mnie się nie martw" i filmu "Sponsoring" Joannę Kulig.

Zdjęcia na temat: aktorka iga
Wideo na temat: aktorka iga
 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

Dyskusje na temat: aktorka iga