• Informacje na temat:

  aktorka iga cembrzynska

Artykuły na temat: aktorka iga cembrzynska
 • Iga Cembrzyńska: Bez Andrzeja siebie nie widzę

  Iga Cembrzyńska (76 l.) udzieliła wywiadu kilka dni przed śmiercią Andrzeja Kondratiuka (†79 l.). Tekst ukazał się jednak dopiero teraz. Aktorka zdradza w nim, że zdawała sobie sprawę, iż dni Andrzeja są policzone. Miała jednak nadzieję, że zdarzy się cud i nie odejdzie on od niej tak szybko.

 • Iga Cembrzyńska: Jej intymny mały świat

  Mówi, że jej życie ma sens tylko wtedy, gdy jest blisko męża...

 • Iga Cembrzyńska: Nie chcę zostać całkiem sama

  ..., gdy odbieraliśmy z Andrzejem nagrodę za całokształt pracy twórczej. Powiedziała: "Czeka panią wielka rewolucja" - wspomina aktorka. I ona nadeszła. Iga nigdy nie zapomni 9 kwietnia 2005 r. Byli wtedy(...)Miałam 16 lat, gdy zakochałam się bez pamięci i bez wzajemności. Próbowałam popełnić samobójstwo. Połknęłam dziesięć aspiryn - wyznała Iga Cembrzyńska (76 l.) w książce "Mój intymny świat". - Nic mi...

 • Kondratiuk szykuje nowy film

  Znane filmowe małżeństwo aktorka Iga Cembrzyńska i reżyser Andrzej Kondratiuk przygotowują swój kolejny film. Po latach milczenia spowodowanego chorobą reżysera rozpoczął on pisanie scenariusza komedii. Ma to być przekorna odpowiedź artysty na jego życiowe problemy.

 • Andrzej Kondratiuk jest poważnie chory! Iga Cembrzyńska walczy, by "odebrać go śmierci"

  Iga Cembrzyńska (76 l.) i Andrzej Kondratiuk (79 l.) zakochali się w sobie do szaleństwa. Od wielu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Sielankę zakłóciły problemy zdrowotne.

 • "Córa marnotrawna", czyli satyra na telewizję

  Na zakończenie drugiego dnia XXVI Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni jurorzy i widzowie obejrzeli film Andrzeja Kondratiuka "Córa marnotrawna". Ta w zamierzeniu twórców "odlotowa komedia satyryczna" i "kpina z polskiej kapitalistycznej rzeczywistości", została jednak przyjęta dość chłodno, prawdopodobnie także ze względu na tragiczne wydarzenia w USA.

 • Iga Cembrzyńska trafiła do szpitala!

  Aktorka Iga Cembrzyńska (75 l.) ma poważne problemy zdrowotne. Kto teraz zaopiekuje się jej ciężko schorowanym mężem?

 • Laureaci Ińskiego Lata Filmowego

  W sobotę wieczorem, 4 sierpnia, zakończyło się 28. Ińskie Lato Filmowe. Rada Programowa imprezy przyznała swe nagrody, Złote Rybki, w dwóch kategoriach - polskiej i zagranicznej. Polskim laureatem Złotej Rybki został Andrzej Kondratiuk. Nagrodę w kategorii zagranicznej przyznano 26-letniemu ukraińskiemu reżyserowi Tarasowi Tomenko, który w Ińsku pokazał dwa 10-minutowe filmy: "Strzelnica" i "Rzeźnia".

 • Andrzej Kondratiuk nie żyje. Iga Cembrzyńska: Nie mam po co żyć

  ...sama. Ja i Andrzej to jedno. Bez niego nie mam po co żyć". Aktorka zdawała sobie jednak sprawę, że dni Kondratiuka są już policzone. Wierzyła zresztą w przepowiednię - końcową scenę filmu "Słoneczny...

 • "Debiutantka" dała się pociąć za "Krzyk"

  "Krzyk" ze znakomitą rolą Doroty Stalińskiej nie powstałby, gdyby nie brutalna ingerencja cenzury w treść "Debiutantki". Premiera zrekonstruowanego cyfrowo filmu Barbary Sass odbyła się 8 września 2014 w warszawskim kinie Kultura.

Wideo na temat: aktorka iga cembrzynska
 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...