• Informacje na temat:

  aktorka iga krefft

Artykuły na temat: aktorka iga krefft
 • Iga Krefft pokazała chłopaka! Przystojny?!

  Iga Krefft (23 l.) właśnie pochwaliła się, że jest szczęśliwie zakochana i postanowiła pokazać swojego ukochanego fanom. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się romantyczne zdjęcie!

 • Natalia Szroeder, Vera Korthals, Iga Krefft i inni: Muzyczna tarta z Kaszub

  Płyta "Tarta z truskawkami kaszubskimi vol. 1" zawiera przegląd młodych wykonawców związanych z kaszubską sceną muzyczną.

 • Iga Krefft pokazała zgrabne ciało na wakacjach! Ma się czym pochwalić?!

  Iga Krefft (23 l.)wciela się od lat w postać Uli Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Aktorka ostatnio wypoczywała na wakacjach i postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami z bajecznej plaży. Na zdjęciach gwiazdka pozuje w samym bikini, co bardzo spodobało się jej fanom!

 • Ula z "M jak miłość" śpiewa Kombi po kaszubsku!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Ledac ce" w wykonaniu Igi Krefft, wokalistki i aktorki znanej z seriali "M jak miłość" i "Do dzwonka".

 • Iga Krefft już od najmłodszych lat interesowała się szeroko pojętą sztuką, a w szczególności muzyką i aktorstwem. Naukę rozpoczęła na warsztatach wokalno-aktorskich...

 • Gwiazda Disneya i pierwszy hipsterski teledysk w Polsce

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć pierwszy klip znanego z serialu "Do dzwonka" Marcina Turskiego. 20-letni aktor i wokalista twierdzi, że to "pierwszy hipsterski teledysk w Polsce".

 • "M jak miłość": Iga Krefft ma ochotę na romanse!

  Najpierw umawiała się z barmanem, teraz spotyka się z Bartkiem - chłopakiem, który próbował okraść jej babcię... Życie miłosne Uli przypomina jazdę na karuzeli - i to bez zapięcia! Jak podoba się to grającej tę postać Idzie Krefft?

 • Młodzi a już sławni

  Młodzi chcą mieć idoli w swoim wieku. Nastolatka nie fascynuje się Tomaszem Karolakiem. Jej idolem jest Maciej Musiał, rywalką Iga Krefft, a marzeniem sława Julki Wróblewskiej.

 • "M jak miłość": Ula odkryje, kto jest biologiczną matką Janka!

  Monika (Karolina Krawczyńska) - nowa ukochana Morawskiego seniora (Marek Lewandowski) - zdradzi Uli (Iga Krefft), że biologiczną matką Janka (Tomáš Kollárik) jest najprawdopodobniej aktorka, która przed laty była wschodzącą gwiazdą jednego z łódzkich teatrów.

 • Potrójny jubileusz Teresy Lipowskiej

  Teresa Lipowska, czyli seniorka rodu Mostowiaków w "M jak miłość", świętowała w sobotę, 8 września, potrójny jubileusz: 75. urodziny, 55 lat pracy zawodowej i 12 lat w serialu. Sprawdź, kto składał jej życzenia.

Zdjęcia na temat: aktorka iga krefft
Wideo na temat: aktorka iga krefft
 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

Dyskusje na temat: aktorka iga krefft