• Informacje na temat:

  aktorka jednej twarzy

Artykuły na temat: aktorka jednej twarzy
 • ...20-letnia kanadyjska aktorka Taylor Hickson, znana z roli w filmie "Deadpool", pozwała firmę producencką Incident Productions, zarzucając jej, że z jej winy została trwale oszpecona.

 • "50 twarzy Greya": Bielizna Dakoty Johnson

  Dakota Johnson postanowiła zatrzymać niektóre intymne rekwizyty z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Katarzyna Figura musi wyjąć z twarzy złote nici?!

  Katarzyna Figura (52l.) dwa lata temu poddała się zabiegowi medycyny estetycznej. Teraz nie uniknie usunięcia niebezpiecznych nici z twarzy!

 • "50 twarzy Greya" tylko dla dorosłych

  Zgodnie z ustaleniem amerykańskiego stowarzyszenia MPAA "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będą mogły obejrzeć osoby poniżej 18. roku życia bez nadzoru rodziców.

 • Catherine Zeta-Jones majstrowała przy twarzy?!

  Aktorka od lat jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Od jakiegoś czasu jednak pojawiają się głosy, że coś niedobrego dzieje się z jej twarzą. W sieci można przeczytać komentarze, że Zeta-Jones przeszła operację plastyczną, inni z kolei sugerują, że regularnie stosuje botoks. W poniedziałek, 23 października, gwiazda pojawiła się na gali FIFA. Na zdjęciach z tej...

 • "50 twarzy Greya" premierowo w Berlinie

  Światowa premiera filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odbędzie się 11 lutego 2015 podczas festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy. Dwa dni później ekranizacja skandalizującej powieści E L James trafi na ekrany polskich kin.

 • Aleksandra Konieczna smutek ma wypisany na twarzy. Mąż zgotował jej piekło

  Aleksandra Konieczna (51 l.), aktorka, która w filmie "Ostatnia rodzina" wcieliła się w Zofię Beksińską, ma za sobą ciężkie chwile. Chciała kochać i być kochana, tymczasem mąż alkoholik zgotował jej prawdziwe piekło, rujnując życie i zdrowie.

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bez sceny z tamponem

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych momentów skandalizującej powieści E.L James "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - scena z tamponem - nie znalazł się w oczekiwanej ekranizacji książki - ujawniła reżyserka Sam Taylor-Wood.

 • Doda założyła firmę producencką! "Mam dość tych samych twarzy na ekranie"

  Rabczewska podkreśla, że zawsze była pod wrażeniem gwiazdy "Klanu", jej kobiecości, wewnętrznej siły oraz talentu, tym bardziej że niedawno sama zadebiutowała jako aktorka na deskach teatru IMKA(...) Czasowi". Czy Kotulanka jest gotowa wrócić na ekran? Wszystko zależy od chęci współpracy i stanu jej zdrowia. A w tej kwestii ostatnio nastąpił przełom. Aktorka jest w trakcie drugiej psychoterapii...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bolesne przeżycia Dakoty Johnson

  Dakota Johnson w filmowej ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" zagrała niewinną studentkę, Anastasię Steele, która wikła się w nietypowy romans. 25-letnia amerykańska aktorka przyznała, że oglądanie siebie na ekranie w takiej roli było dla niej czymś... "dziwnym i bolesnym".

Wideo na temat: aktorka jednej twarzy
 • Angelina Jolie przyznała się do problemów zdrowotnych. W ubiegłym roku zdiagnozowano u niej porażenie Bella

  W wywiadzie dla „Vanity Fair” Angelina Jolie przyznała się do problemów zdrowotnych. W ubiegłym roku u aktorki zdiagnozowano nadciśnienie i porażenie Bella. Na skutek drugiej z dolegliwości dochodzi do niedowładu jednej strony twarzy. Jolie przyznała się do stosowania akupunktury mającej jej pomóc w walce z porażeniem. Gwiazda od dawna poważnie podchodzi do spraw zdrowotnych. W 2013 roku dokonała

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.

 • "Singielka": Anna Oberc o operacjach plastycznych

  Aktorka popiera operacje plastyczne w przypadku osób mających poważne defekty urody. Sama nie zamierza się poddawać tego typu zabiegom, uważa bowiem, że nie ma takiej potrzeby. Gwiazda serialu(...) zmarszczek mimicznych. – Wklepuje sobie różne kremy pod oczy, na twarz, robię sobie maseczki, domowo. Ostatnio okryłam fantastyczne olejki do twarzy, malinowe, truskawkowe, kupuję je w ekosklepach

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.

Dyskusje na temat: aktorka jednej twarzy
 • Re: "Wspaniałe stulecie" po polsku!

  We wspaniałym stuleciu dobrych aktorów można policzyć na palcach jednej ręki. Z pewnością są to: aktorka grająca Hatice, gość grający Ibrahima Paszę i ta laska grająca dorosłą Mihrimah. Sułtan jest(...) to bardzo proste aktorstwo grać ciągle z tym samym wyrazem twarzy. Minimalnie wyróżnia się na ich tle Nigar Kalfa. Eunuchy są niezłe, ale też bije od nich sztuczność. A paszowie podczas obrad dywanu