• Informacje na temat:

  aktorka joanna kurowska

Artykuły na temat: aktorka joanna kurowska
 • Joanna Kurowska: Aktorka znów wyjdzie za mąż?

  ...gotowa na nową miłość - wyznała aktorka dwa lata temu. Okazuje się, że od niedawna jest już ktoś taki. Choć Joanna unika tematu nawet w rozmowach ze znajomymi, przyjaźń z przystojnym prawnikiem zmieniła ją nie do poznania. Mimo że na razie jest to związek na odległość. - Nie mieszkamy razem, bo kolega jest z innego miasta, co jest bardzo dobre - uśmiecha się Joanna Kurowska. Wiadomo też, że...

 • Napięty grafik Joanny Kurowskiej

  Joanna Kurowska ma zapełniony grafik zawodowy do końca września. W lipcu wejdzie na plan kolejnej serii "Świata według Kiepskich", a we wrześniu zaczyna zdjęcia do filmu fabularnego w reżyserii Bartosza Brzeskota. Wciąż będzie też grała w serialu "Klan".

 • Joanna Kurowska: Życie znów boleśnie ją doświadcza!

  Joanna Kurowska (54 l.) przeszła w życiu naprawdę wiele. Gwiazda wyznała jakiś czas temu, że w dzieciństwie zmarł jej brat, a także straciła dziecko. Niedawno odszedł jej ukochany tata, a mama trafiła do szpitala. Czy gwiazda wyczerpała już serię nieszczęść?

 • Joanna Kurowska zaśpiewa

  Wiemy już, po co Joanna Kurowska (44 l.) zmieniła ostatnio radykalnie wygląd i schudła prawie 20 kilo! Jak dowiedział się "Super Express", aktorka wystąpi w trzeciej edycji "Jak Oni śpiewają".

 • Joanna Kurowska wyleczyła córkę z aktorstwa

  Joanna Kurowska (53 l.) chyba na dobre wyperswadowała córce aktorstwo.

 • Joanna Kurowska śledzi męża

  W drugim odcinku serial u "Agentki" pojawi się Joanna Kurowska. Gwiazda zagra zazdrosną żonę - Krystynę Weber, która postanawia śledzić niewiernego męża.

 • Joanna Kurowska martwi się o przyszłość córki

  Joanna Kurowska (51 l.) chce oszczędzić Zofii rozczarowań.

 • Joanna Kurowska: Dusza towarzystwa

  Dowcipna, wesoła, z temperamentem wprost trudnym do okiełznania. Ale to zjednuje jej miłość widzów.

 • Joanna Kurowska i Paweł Stasiak: Blisko im do siebie!

  Joanna Kurowska i Paweł Stasiak niedawno zostali sąsiadami. Lubią się spotykać i gawędzić o życiu. Czy to tylko przyjaźń?

 • Joanna Kurowska: Wyrafinowana hedonistka

  Zawsze profesjonalna, wiecznie uśmiechnięta. Cały czas chce od życia więcej i więcej. Po prostu potrzebuje głębszych doznań.

Wideo na temat: aktorka joanna kurowska
 • Joanna Kurowska zniesmaczona seksem swingersów! "Szok"

  Joanna Kurowska występuje obecnie w warszawskim Teatrze Capitol w sztuce o swingersach pt. „Lunch o północy”. Jak zdradza, dobrze zna zjawisko swingers night, czyli wieczorków podczas których osoby uprawiają seks z przypadkowymi gośćmi. Prywatnie aktorka nie popiera tego typu rozrywek. Dlaczego? - Kiedy nagrywałam program w TVN, spotkałam się ze swingersami. Oni mówią o seksie, jakby mówili o tym

 • Joanna Kurowska: Anja Rubik mi się bardzo podoba

  Polska. Joanna Kurowska, zapytana o zdjęcia "wychudzonej" Anji Rubik, stanęła w obronie modelki. Wypowiedziała się na temat ciągłej krytyki mediów, którym trudno jest dogodzić, jeśli chodzi o wygląd gwiazd. Aktorka także gorliwie zaprzeczała zarzutom, jakoby Anja sprzyjała rozwojowi problemu anoreksji wśród młodych fanek. (WideoPortal/x-news)

 • Kurowska nie lubi dietetycznych potraw! "Musi być omasta"

  Anna Jurksztowicz wydała niedawno swoją książkę kulinarną. Na premierze tego dzieła zjawili się jej przyjaciele celebryci oraz przystojny syn. Wszyscy oczywiście zachwalali talent kulinarny wokalistki. Najwięcej do powiedzenia na ten temat miała Joanna Kurowska, która od lat jest sąsiadką Anny. Aktorka przetestował większość z tych potraw. Przyznaje jednak, że nie przepada za tymi dietetycznymi

Dyskusje na temat: aktorka joanna kurowska