• Informacje na temat:

  aktorka joanna rodzina zastępcza

Artykuły na temat: aktorka joanna rodzina zastępcza
 • Joanna Trzepiecińska miała trudne życie uczuciowe. Mąż zostawił ją dla dziennikarki

  Joanna Trzepiecińska (51 l.) do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Zakochała się w zajętym mężczyźnie, który ostatecznie nie zdecydował się na układanie sobie z nią życia. Później wyszła za mąż, a po jakimś czasie ukochany zostawił ją dla innej kobiety.

 • Joanna Trzepiecińska żałuje

  Czego żałuje Joanna Trzepiecińska, gwiazda serial u "Rodzina zastępcza plus" i telewizyjnego show "jak Oni śpiewają?".

 • Joanna Trzepiecińska na zakręcie?

  Aktorka znana serialowym widzom z roli Alutki w "Rodzinie zastępczej", właśnie straciła pracę. Jak sobie radzi?

 • Dziewięć lat, trzysta odcinków

  Aż trudno uwierzyć, że "Rodzina zastępcza" to już trzysta odcinków, podczas których jej bohaterowie serwują widzom sporą dawkę humoru. To nie lada powód do świętowania zarówno dla aktorów, jak i dla pozostałej części ekipy realizacyjnej.

 • ..."Familijna, pełna humoru i ciepła tematyka, ale przede wszystkim doborowa obsada sprawiają, że "Rodzina zastępcza" to jeden z najbardziej lubianych polskich...

 • Joanna Kurowska: Dusza towarzystwa

  Dowcipna, wesoła, z temperamentem wprost trudnym do okiełznania. Ale to zjednuje jej miłość widzów.

 • "Chyłka. Kasacja": Magdalena Cielecka dała kosza... Piotrowi Adamczykowi!

  Magdalena Cielecka, czyli mecenas Joanna Chyłka z seriali „Chyłka. Zaginięcie” i „Chyłka. Kasacja”, była przed laty obiektem westchnień... Piotra Adamczyka, czyli Fryderyka Rekruta z „Samej słodyczy”. Nie jest tajemnicą, że aktor przez pewien czas smalił do niej cholewki, ale dostał kosza!

 • Serialowa sensacja w Polsacie

  Sensacyjna ciąża Joanny Trzepiecińskiej w "Rodzinie zastępczej plus", młodociany narzeczony Edyty Olszówki w "Samym życiu", detektyw Bronisław Cieślak, macocha Agata Kulesza oraz śpiewająca Solejukowa, czyli Katarzyna Żak. To serial owe nowości w Polsacie na zbliżająca się wiosnę.

 • "W labiryncie": Dlaczego Agnieszka Robótka-Michalska zrezygnowała z kariery?

  Zagrała w serialu, który bił rekordy popularności. Zaskakująca decyzja przerwała jej dobrze zapowiadającą się karierę. Aktorka niespodziewanie postanowiła zrezygnować z serialu, który przyniósł jej sławę. Fani nie kryli zaskoczenia. Dlaczego zdecydowała się na ten krok?

 • Kiedyś byli gwiazdami seriali...

  Co łączy Agnieszkę Robótkę-Michalską z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" z Joanną Osydą czy Renatą Gabryjelską? Kiedyś grały główne role w serialach, a potem nastąpiła nieoczekiwana przerwa w ich karierze. Co robią dziś?

Dyskusje na temat: aktorka joanna rodzina zastępcza
 • Re: Te gwiazdy przegrały walkę z rakiem

  pani Kownacka wybitna aktorka tu przynajmniej Rodzina Zastępcza prezentowała poziom ponad 500+ ale warto by dodać pozycje w jej biografi jak Halo Szpicbródka oraz Nadzór czy Wesele

 • Re: Te gwiazdy przegrały walkę z rakiem

  Zgadzam sie wybrano same lekkie żeby nie obrażać pozycje ciekawe dla kogo pisał autor? powinien zadać sobie trochę trudu np pani Kownacka wybitna aktorka tu przynajmniej Rodzina Zastępcza prezentowała poziom ponad 500+ ale warto by dodać pozycje w jej biografi jak Halo Szpicbródka oraz Nadzór czy Wesele