• Informacje na temat:

  aktorka julia kamińska

Artykuły na temat: aktorka julia kamińska
 • Julia Kamińska otworzyła własny biznes!

  Julia Kamińska (29 l.) jest nie tylko aktorką i scenarzystką, ale także kobietą, która ma głowę do interesów!

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • Julia Kamińska: Wulgarne komentarze pod adresem aktorki. Przez wsparcie środowisk LGBT

  Polacy mają problem z akceptacją inności - uważa Julia Kamińska (30 l.). Jako osoba sympatyzująca z ruchem LGBT wielokrotnie spotykała się z nieprzychylnym zachowaniem Polaków i wulgarnymi komentarzami. Czuje jednak potrzebę publicznego manifestowania własnych poglądów i wykorzystywania swojej popularności do mówienia o istotnych sprawach społecznych.

 • Julia Kamińska zaczyna śpiewać

  Aktorka Julia Kamińska, znana telewidzom z serialu "BrzydUla", stawia pierwsze kroki jako wokalistka. W musicalu "Zorro" w warszawskim Teatrze Komedia Kamińska wykonuje piosenki wraz z Anną Czartoryską i Marcinem Januszkiewiczem.

 • Julia Kamińska szczerze o swoim związku!

  Julia Kamińska (29 l.) nie może się nachwalić swojego ukochanego!

 • Julia Kamińska: Co teraz?

  Nigdy tak się nie stresowałam, ale i nigdy nie byłam taka szczęśliwa - mówi Julia Kamińska o dniu, w którym wytańczyła Kryształową Kulę.

 • Julia Kamińska: Homofobia w Polsce jest porażająca!

  Julia Kamińska (31 l.) nie ma wątpliwości, że osoby o odmiennej orientacji seksualnej są w Polsce dyskryminowane, często boją się wyjść z ukrycia i otwarcie mówić o swojej orientacji, bo konsekwencją może być nagonka społeczna, ogromna fala hejtu, a nawet przemoc fizyczna.

 • Julia Kamińska ma urodziny!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i Natasza Sznajder z "Reguł gry", kończy we wtorek, 13 listopada, 25 lat. - Byłam grzeczną i... nudną dziewczynką - wyznała niedawno aktorka .

 • „Na Wspólnej”: Do ekipy dołączy Julia Kamińska!

  Jak wypaść dobrze w nowej pracy? Roma Lenarska stawia na zaangażowanie i wdzięk. Do ekipy serialu „Na Wspólnej” dołączy Julia Kamińska.

 • Julia Kamińska z ukochanym!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i laureatka XI edycji "Tańca z gwiazdami", jest od ponad dwóch lat szczęśliwie zakochana w scenarzyście Piotrze Jasku. W minioną sobotę, 15 września, para pojawiła się na jednej z imprez razem.

Zdjęcia na temat: aktorka julia kamińska
Wideo na temat: aktorka julia kamińska
 • Julia Kamińska została bizneswoman!

  Aktorka Julia Kamińska, czyli Roma z "Na Wspólnej", zdradziła nam, czy porzuca aktorstwo na rzecz biznesu oraz w jakiej stylizacji czuje się najlepiej na co dzień!

 • "Singielka": Julia Kamińska i sztuka pisania

  Julia Kamińska próbuje ostatnio swoich sił jako scenarzystka. Aktorka opowiada o zaletach i wadach pisania scenariuszy.

 • Julia Kamińska: Jestem na diecie wegetariańskiej

  Julia Kamińska ze względu na kłopoty zdrowotne zdecydowała się na dietę wegetariańską. Aktorka już od trzech lat stosuje się do jej zasad i bardzo chwali sobie jej wpływ na swoje życie. - Dzięki diecie czuję się lepiej i mniej choruję -mówi. Dieta świetnie sprawdza się przy trybie życia, jaki Julka prowadzi, ponieważ oprócz walorów zdrowotnych, pomaga jej zachować szczupłą sylwetkę. (Agencja TVN)

Dyskusje na temat: aktorka julia kamińska