• Informacje na temat:

  aktorka karolina piechota

Artykuły na temat: aktorka karolina piechota
 • Karolina Piechota urodziła! Pokazała swojego 5-dniowego synka!

  Karolina Piechota (34 l.), aktorka znana z serialu „Korona królów”, a także z programu rozrywkowego „SNL Polska”, właśnie pochwaliła się, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko.

 • Ten serial zastąpi "Plebanię"!

  Znamy już nazwę serialu, który oficjalnie zastąpi "Plebanię" w wiosennej ramówce TVP 1 - będzie to "Galeria" - czyli telenowela, której akcja dzieje się w wielkim wrocławskim centrum handlowym.

 • Karolina Piechota pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na wizji! Co za odwaga!

  Karolina Piechota (33 l.) to aktorka znana z seriali telewizyjnych. Ostatnio wzięła ona też udział w programie rozrywkowym i pochwaliła się ciążowym brzuszkiem w dość nietypowy sposób.

 • Widawska w nowym serialu

  Już od marca na antenie TVP2 pojawi się nowy serial "Apetyt na życie" w reżyserii Michała Rogalskiego. Jego bohaterowie to grupa przyjaciół, którzy poznali się podczas studenckich wyjazdów zarobkowych. W jednej z głównych ról zobaczymy Darię Widawską.

 • "Komisarz Alex": Z Pawlickim pracowało się... uroczo

  Karolina Piechota, którą zobaczymy w 1. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" (emisja 1 marca o godz. 20.20 w TVP1), bardzo się ucieszyła, kiedy dostała propozycję występu w serialu o czworonożnym detektywie. Dlaczego?

 • Kontrowersyjne Złote Lwy

  Film "Mała Moskwa" w reżyserii Waldemara Krzystka triumfował podczas zakończonego w sobotę 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Werdykt jury jest, najłagodniej rzecz ujmując, nieporozumieniem. Nie waham się jednak ani chwili, by uznać go za skandal.

 • Beznadziejnie zakochana

  Żywiołowa, narwana, postrzelona - taka jest Zuza, z serialu "Apetyt na życie". Najmłodsza spośród Załogi, jest pupilką całej grupy. Co może o niej powiedzieć, grająca ją, Karolina Piechota?

 • Serial: Polak w galerii handlowej

  Rozpoczęły się zdjęcia do telenoweli "Galeria", opowiadającej o Polakach spędzających wolny czas w galeriach handlowych. Nad produkcją czuwa Ryszard Zatorski, znany z takich przebojów, jak "Dlaczego nie!", "Tylko mnie kochaj", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Kryminalni".

 • Marzy o roli Violetty Villas

  Karolina Piechota zagrała wiele serialowych bohaterek. Teraz oglądamy ją w roli Olgi w "Galerii". To pracująca i ucząca się u nas Ukrainka, zakochana z wzajemnością w Kacprze. Niestety, jego rodzice nie akceptują wybranki syna ani ich miłości.

 • Piękne kobiety w "Komisarzu Aleksie"

  Przed Orliczem i Aleksem mnóstwo pracy w nowej serii. Jak nieco rozkojarzony Michał da sobie radę z bandziorami zmuszającymi dziewczyny do prostytucji i ludźmi załatwiającymi korporacyjne porachunki?

Zdjęcia na temat: aktorka karolina piechota
Dyskusje na temat: aktorka karolina piechota