• Informacje na temat:

  aktorka kasia zielińska

Artykuły na temat: aktorka kasia zielińska
 • Aktorka "Barw szczęścia" chcąc ubarwić nieco męski świat, dołączyła do grona "rozbieralskich" i pokazała wdzięki na łamach popularnego pisma. Choć wydawało się, że fani będą zachwyceni taką decyzją, stało się inaczej. Pod zdjęciem entuzjaści nagich sesji wylewają wiadra pomyj na bohaterkę, pisząc, że to "porażka", "masakra" i "najbardziej aseksualna osoba, jaka na tej okładce się znalazła". "Co...

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • "Barwy szczęścia": Kasia Zielińska - turystyczny "smakosz"

  ...ulubionych greckich wysp. Jej nazwa niech pozostanie moją słodką tajemnicą. Zamierzamy się zaszyć na kilka dni - wyznaje Kasia Zielińska. Poza wypoczynkiem, aktorka zamierza przede wszystkim(...) mieszanki ziołowe, które wzbogacają jego smak. Nastawiam się na poznawanie nowinek kulinarnych i już nie mogę się doczekać tej wielkiej greckiej uczty - przyznaje Zielińska.

 • Katarzyna Zielińska będzie miała synka!

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zostanie mamą na początku lutego 2015 roku. Aktorce nie udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami płci swego pierwszego dziecka. Wiadomo już, że urodzi chłopca!

 • Kasia Zielińska już nie pilnuje diety!

  Jeszcze kilka lat temu aktorka nie należała do osób w rozmiarze "XS", teraz niektórzy uważają, że odchudzała się tak intensywnie, że teraz jest zbyt szczupła. Może dlatego Kasia uznała, że można sobie teraz pofolgować!

 • Dyrektor TVP2: "Superstarcie" edukuje ludzi

  Nowy muzyczny show TVP2 okazał się porażką - widownia spadła już poniżej miliona, w dodatku "Superstarcie" zbiera kiepskie opinie.

 • Kasia Zielińska nie zaprosiła Koroniewskiej na premierę. Wojna Trwa!?

  Zielińska była "twarzą lodów". Gdy kontrakt się kończył, nową umowę podpisano z... Koroniewską. W zeszłym roku z kolei aktorka przegrała casting na prowadzącą "Pogotowie rachunkowe". "Kasia uważa, że(...)Gdy aktorka zastąpiła w programie Marzenę Rogalską, przyjaciółkę Katarzyny, można się było spodziewać, że szefowe obu drużyn raczej się nie polubią. I faktycznie, między paniami często dochodziło...

 • Katarzyna Zielińska w serialu "Przyjaciółki"

  Lada moment ruszą zdjęcia do 4. serii "Przyjaciółek". Na planie - obok Małgorzaty Sochy (Inga Gruszewska), Joanny Liszowskiej (Patrycja Kochan), Anity Sokołowskiej (Zuza Markiewicz) i Magdaleny Stużyńskiej (Anka Strzelecka) - pojawi się w specjalnie dla niej napisanej roli Katarzyna Zielińska.

 • Kasia Zielińska "zablokowała autem ulicę" i poszła na zakupy!

  Aktorka pochodząca ze Starego Sącza chyba na dobre wyzbyła się już "genu prowincji" i uwierzyła, że jest wielką gwiazdą.  Okazuje się bowiem, że na ulicach Warszawy Kasia zachowuje się niczym inna "królowa polskich szos", Justyna Steczkowska! Dowodem na to jest opisana przez "Fakt" historia, która przydarzyła się parę dni temu... "Kasia chyba straciła kontakt z rzeczywistością. Oto co zrobiła...

 • Katarzyna Zielińska pokazała pazurki

  Mała, ruda i... wredna? Katarzyna Zielińska, osoba wyjątkowo miła i uprzejma, zaczyna zaskakiwać. Na szczęście nowymi rolami.

Zdjęcia na temat: aktorka kasia zielińska
 • Okradziona Kasia Zielińska
Wideo na temat: aktorka kasia zielińska
 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru – uważa Agnieszka Szulim. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • "Barwy szczęścia": Pożegnanie Kasi Zielińskiej

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z „Barw szczęścia”, żegna się z produkcją, w której gra od prawie 10 lat i której zawdzięcza ogromną popularność. - Czas na nowe życie – wyznała aktorka(...) decyzję o odejściu z „Barw szczęścia”. - Ten serial to moje drugie życie, drugi dom – dodaje. Katarzyna Zielińska nie kryje, że czuje, iż dała granej przez siebie postaci wszystko, co miała – jako aktorka

 • Sporo seksu w sztuce Kasi Zielińskiej! Będzie sukces?

  Kasia Zielińska nie zraziła się słowami Ilony Łepkowskiej, która stwierdziła, że jest aktorką, która raczej "wielkiej szekspirowskiej roli nigdy nie zagra". Ambitnej celebrytce rola w serialu jednak nie wystarcza. Wzięła sprawy w swoje ręce i sama wyprodukowała sztukę, w kórej oczywiście się obsadziła! W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" reklamuje spektakl nagimi scenami. "Spektakl jest od lat 16

Dyskusje na temat: aktorka kasia zielińska