• Informacje na temat:

  aktorka katarzyna gniewkowska

Artykuły na temat: aktorka katarzyna gniewkowska
 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Gniewkowska w aktorstwie szuka szaleństwa

  Katarzyna Gniewkowska, czyli Renata Kaszuba z „O mnie się nie martw”, nigdy nie chciała być kojarzona z... serialami. - Praca w telewizyjnych tasiemcach pachnie rutyną, a ja szukam w aktorstwie szaleństwa – mówi i przyznaje, że popełniła kilka zawodowych pomyłek.

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

 • Katarzyna Gniewkowska przyznała się do depresji. "Straciłam sens"

  .... - W autobusie stawałam obok kierowcy, żeby interweniował, gdybym zemdlała. Kompletnie przestała sobie radzić, do tego doszedł brak propozycji zawodowych. Dziś Katarzyna Gniewkowska czuje się(...)Ma powody do radości. Aktorka, znana z serialu "Czas honoru", niedawno kupiła mieszkanie w Warszawie. Znów jest w dobrej formie. Nauczyła się cieszyć drobnostkami, częściej się uśmiecha, starannie...

 • Jaka jest Katarzyna Gniewkowska?

  - Do szczęścia brakuje mi dziś tylko dużej roli w fabule - mówi Katarzyna Gniewkowska, znana z seriali "Czas honoru" i "Szpilki na Giewoncie", którą możemy obecnie oglądać na deskach Starego Teatru w Krakowie w sztuce Iwana Wyrypajewa "Iluzje".

 • Jaka jest Katarzyna Gniewkowska?

  ...- Do szczęścia brakuje mi dziś tylko dużej roli w fabule - przyznaje Katarzyna Gniewkowska, znana z "Czasu honoru" i "Szpilek na Giewoncie". Aktorkę możemy obecnie oglądać na deskach Starego Teatru w Krakowie w sztuce Iwana Wyrypajewa "Iluzje".

 • "Majka": Polubi wybrankę syna?

  Jako Lucyna, matka Michała w "Majce" , Katarzyna Gniewkowska tak zachwyciła widzów, że na stronach internetowych pojawiają się hasła: Rozbudować rolę pani Duszyńskiej! Elegancja i ciepło, jakim obdarzyła swoją bohaterkę, budzą podziw.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Gniewkowska nie chce grać w tasiemcach...

  Katarzyna Gniewkowska, czyli Renata Kaszuba z „O mnie się nie martw”, nie przepada za graniem w serialach. - Numerem jeden jest dla mnie teatr, serialowe istnienie mnie nie interesuje – mówi.

 • Zastąpi Grażynę Szapołowską

  W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce "Tango" Stanisława Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • "Aktorki. Odkrycia": Nowa książka Łukasza Maciejewskiego

  Na książkę "Aktorki. Odkrycia" składa się 18 wywiadów. To kolejna pozycja, po świetnie przyjętych przez czytelników tytułach "Aktorki. Spotkania" (2012) i "Aktorki. Portrety" (2015). Grażyna Błęcka-Kolska, Sonia Bohosiewicz, Jowita Budnik, Renata Dancewicz, Katarzyna Gniewkowska, Urszula Grabowska, Karolina Gruszka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Dorota Kolak, Joanna Kulig, Małgorzata...

 • Frajda dla aktorki

  Wybitna aktorka teatralna. W czwartym sezonie "Czasu honoru" zagrała matkę gubernatora Ludwiga Fischera (Robert Kozyra), Gertrudę: - Na początku ta kobieta to wstrętny, złośliwy potwór... Z czasem jednak bardzo się zmienia - mówi Halina Skoczyńska.

Wideo na temat: aktorka katarzyna gniewkowska
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

Dyskusje na temat: aktorka katarzyna gniewkowska