• Informacje na temat:

  aktorka kręciła

Artykuły na temat: aktorka kręciła
 • "Na Wspólnej": Aktorka niefanatyczna

  Ostatnio rzadko pojawia się na dużym ekranie, za to na małym króluje od lat. Czy Weronika z „Na Wspólnej” zdążyła już stać się jej alter ego?

 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.

 • Melissa McCarthy: Jej mąż był obecny przy kręceniu sceny łóżkowej!

  Aktorka pracowała ostatnio na planie filmu "Spy - Susan Cooper Undercover", w którym wcieliła się w rolę analityczki CIA. Zagrała u boku hollywoodzkiego przystojniaka, Jasona Stathama. W rozmowie z "The Insider" opowiedziała o zabawnej wpadce, jaka zdarzyła się podczas pracy. Okazuje się, że podczas  kręcenia sceny łóżkowej ze Stathamem nagle na planie pojawili się nieproszeni goście! "To...

 • Andrea True: Aktorka porno z muzycznymi ambicjami

  Historia Andrei True pokazuje, że czasem pogoń za marzeniami może obrócić się przeciwko nam.

 • Barbara Kurdej-Szatan załatwiła mężowi pracę? Aktorka zabrała głos

  Niedawno Rafał Szatan (29 l.) mógł sprawdzić się w roli konferansjera w imprezie transmitowanej przez TVP. Niektórzy plotkowali, że to jego popularna żona, Barbara Kurdej-Szatan (32 l.), załatwiła mu tę pracę. Aktorka raz na zawsze rozprawia się ze spekulacjami. Wytłumaczyła, jak to naprawdę wyglądało.

 • "Ranczo": Wpadki na planie

  Aktorki tak ucharakteryzowane, że nie rozpoznają ich nawet bliscy, reżyser w roli statysty i nocna wizyta "psiej bestii" - na planie serialu "Ranczo" często dzieje się coś, czego nie sposób przewidzieć.

 • .... Niestety, spełnienia tego marzenia omal nie przypłaciła życiem. Aktorka spędzała błogi czas na wyspie Lombok. Niespodziewanie wyspę nawiedziło ogromne trzęsienie ziemi o sile 6,4 w skali Richtera. Do(...) szczęścia. Są ofiary śmiertelne i ranni. Wiele domów zostało zniszczonych. Myślę o Lombok..." - napisała aktorka.

 • Teresa Lipowska w filmie "Za niebieskimi drzwiami"

  W warszawskim Szpitalu św. Elżbiety kręcono sceny najnowszego filmu w reżyserii Mariusza Paleja - "Za niebieskimi drzwiami".

 • Ewa Błaszczyk: Jest przełom w sprawie córki aktorki?

  ...ruszyło - potwierdza w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" aktorka. - Zmniejsza się zbytnie napięcie mięśni. Lewa ręka, która zawsze była mocno zaciśnięta, jest luźna. Ola lepiej trzyma głowę, a oczy są jakby(...) takich zachowań nie przejawiała - mówi doktor Monika Barszczewska. Nadzieja w sercu Ewy Błaszczyk jest ogromna. Aktorka głęboko wierzy, że córka odzyska świadomość. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

Zdjęcia na temat: aktorka kręciła
Wideo na temat: aktorka kręciła
 • Hollywoodzka aktorka została potrącona przez motocykl!

  Julia Stiles została potrącona przez motocykl. Do wypadku doszło na jednej z ulic w Londynie. Na szczęście aktorka i motocyklista wyszli cało z wypadku. Z początku jednak wyglądał on groźnie. Stiles kręciła w Londynie zdjęcia do filmu „Jason Bourne”. Piąta część serii wejdzie do kin 29 lipca. (Cover Video/x-news)

 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...

 • Różczka i Małaszyński o serialu "Para nie do pary"

  Kinga Burzyńska z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła plan serialu "Para nie do pary", który jest kręcony w technologii 360 stopni. Co to znaczy? O projekcie i technice kręcenia opowiedzieli pomysłodawczyni Magdalena Różczka i jej serialowy partner Paweł Małaszyński. - Posikałam się i popłakałam ze szczęścia - wyznała aktorka/ źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: aktorka kręciła
 • Re: "rodzinka.pl": Boska kręciła z... księdzem!

  Lubie bardzo M.Kozuchowska., super aktorka

 • Re: "M jak miłość": Trzecie dziecko?

  Tuzy aktorstwa Mroczek i Cichopek.I badziewie zwane filmem.Nowicki kiedyś powiedział że jeżeli Cichopek to aktorka to kim jest Fronczewski?.Pytanie aktualne do dzisiaj.Komuna przy tym była bardzo ambitna i kręciła bardzo dobre filmy.Wczoraj zmarł Wojciech Pokora.AKTOR.Co ta młodzieżówka przed czterdziestką ma wspólnego z aktorstwem?.To są filmy?.To sfilmowane opowieści o niczym rozwleczone do

 • Re: "M jak miłość": Budzyński ma białaczkę?!

  wątku a co do Janki tu się zgodzę ona jest wkurzającą Postacią za wszelka cenę chce być z Marcinem a teraz to już całkiem będzie się kręciła przy nim po śmierci Kasi to już raczej najfajniejszą postacią była Kasia ale cóż Aktorka nie chciała już grac ale wątek z jej uśmierceniem jest bezsensu mogli wymyślić coś innego