• Informacje na temat:

  aktorka która gra kasie w m jak miłosc

Artykuły na temat: aktorka która gra kasie w m jak miłosc
 • Znowu jestem częścią "M jak miłość" - rozmowa z Weroniką Rosati

  Jej powrót do obsady "M jak miłość" po trzynastu latach to wielka niespodzianka dla fanów serialu. Ania, którą gra, wciąż potrafi zaskakiwać i nieustannie szuka miłości. Okaże się, że coś knuje i że łączy ją tajemnicza przeszłość z Andrzejem, która będzie zagrożeniem dla Magdy.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Olaf Lubaszenko i Katarzyna Groniec: To było porozumienie dusz! Dlaczego im nie wyszło?!

  Olaf Lubaszenko (48 l.) i Katarzyna Groniec (45 l.) przeżyli romantyczną miłość, która miała trwać wiecznie. Jednak ich wspólne życie nie wyglądało jak z bajki…

 • Ranking serialowych aktorów

  Katarzyna Cichopek, bracia Mroczek i Agnieszka Dygant są uwielbiani przez miliony Polaków. Popularność i fanów zyskali głównie dzięki swym serial owym kreacjom. Wiemy jak oceniają ich widzowie, a co myślą o nich specjaliści? Miesięcznik FILM przygotował swój ranking serialowych aktorów.

 • ​"O mnie się nie martw": Katarzyna Ankudowicz nie chce zostać... starą panną!

  Katarzyna Ankudowicz, czyli Marta z "O mnie się nie martw", kilka razy miała już na sobie suknię ślubną, ale była ona tylko... kostiumem w serialach, w których zagrała. - Jak sama będę brała ślub, to mam już wszystko przećwiczone - żartuje aktorka.

 • "Uwodziciel": Wampira cień

  Paryż, 1890 r. Georges, biedny żołnierz wojny w Algierii dostaje szansę od losu (przychylność wpływowych kobiet i pracę w gazecie). Skorzysta przede wszystkim z tego pierwszego, szybko ucząc się reguł skorumpowanego i zepsutego życia w światowej stolicy. Zamiast miłości, pragnie pieniędzy. Zdobędzie je w imię zasady, że cel uświęca środki.

 • Urszula Dudziak zaręczyła się! "Oszalałam z miłości"

  Życie nie rozpieszczało Urszuli Dudziak (72 l.). Dwa nieudane małżeństwa, samobójcza śmierć ukochanego, nowotwór. Ale od trzech lat jest szczęśliwa jak nigdy dotąd.

 • Najgorsza rola Diane Keaton?

  "Diane Keaton albo postradała zmysły, albo musi szybko spłacić ważny kredyt" - tak o roli amerykańskiej aktorki w filmie "A właśnie, że tak!" pisze w "Filmie" Łukasz Maciejewski i dodaje "Nie. Właśnie, że nie!".

 • Wiesława Mazurkiewicz: Życie musi toczyć się dalej...

  ..."Na Gustawa zawsze mogłam liczyć. Dał mi tyle ciepła, opieki, radości. Od jego śmierci minął rok. Wciąż nie mogę pogodzić się z jego odejściem. Nie wiem, jak mam żyć. Radziłam się go we wszystkich sprawach. Wracam do domu wciąż jeszcze z nadzieją, że na mnie czeka" – mówi tygodnikowi "Życie na gorąco" pani Wiesława.

 • "Państwo na Marsie"

  i Radkiem Łukasiewiczem, odpowiednio wokalistą i śpiewającym gitarzystą Pustek. Muzycy opowiedzieli o swojej współpracy ze sceną filmową i teatralną, odbiorze swojej twórczości za granicą, a także