• Informacje na temat:

  aktorka która gra zytę w klanie

Artykuły na temat: aktorka która gra zytę w klanie
 • "Klan": Barbara Bursztynowicz kończy 65 lat!

  Barbara Bursztynowicz milionom telewidzów kojarzy się jako Elżbieta Chojnicka, którą w "Klanie" gra już 21 lat. Aktorka doskonale pamięta swój pierwszy dzień na planie najdłużej emitowanego polskiego(...)... - Marzyłam o szczęśliwej rodzinie i mężczyźnie, przy którym przejdę przez całe życie. I spotkałam takiego... - twierdzi aktorka, która od ponad 40 lat tworzy udany związek z Jackiem...

 • "Klan": Czekają ich porcelanowe gody

  Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk grają w "Klanie" małżonków już od 18 lat. Niedługo świętować będą porcelanowe gody. Aktorzy przyznają jednak, że początkowo z dystansem podchodzili do roli w telenoweli.

 • "Klan": Marek Kossakowski ma własny... hostel

  Marek Kossakowski, czyli Daniel z "Klanu" i Krzepiński z "Barw szczęścia", mówi o sobie, że jest szczęściarzem, bo może spełniać swoje marzenia i realizować się na wielu płaszczyznach. Oprócz tego, że gra w serialach i filmach, zajmuje się coachingiem artystów i prowadzi własny... hostel.

 • Kaja Paschalska wraca do gry

  Popularność dał jej serial "Klan".

 • O nowej miłości Tomasza Stockingera na salonach aż huczy! To znana aktorka!

  ...w 2003 roku i był grany w warszawskim Teatrze Syrena przez wiele lat. Doczekał się nawet kontynuacji. "Podziwiam Magdę, nawet zazdroszczę jej tego talentu. Imponuje mi, że potrafiła zaistnieć jako(...), że łączy ich znacznie więcej. Dla niej Polk porzucił żonę Hannę. Pobrali się w 2000 roku. Uchodzili za bardzo szczęśliwe małżeństwo. Jednak pojawiła się rywalka, która odebrała jej ukochanego męża...

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • "Klan": Kaja Paschalska chce grać w "Klanie" do emerytury!

  Kaja Paschalska debiutowała w "Klanie" 20 lat temu. Dziś jest znana wszystkim Polakom jako Ola Lubicz z najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Nie ma nic przeciwko temu, by zestarzeć się razem ze swoją bohaterką i grać ją do emerytury. Jednocześnie podkreśla, że najważniejsza jest dla niej muzyka. Właśnie nagrała singiel "Karma“ zapowiadający jej nową płytę.

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • "Klan": Może nas jeszcze bardzo zaskoczyć!

  W błahych sprawach odpuszcza, ale o ważne rzeczy walczy jak lwica. – Unikam jednak konfliktów, bo przekonałam się, że one mnie za dużo kosztują – mówi Barbara Bursztynowicz. Co do swojej Elżbiety w „Klanie”, wciąż nie powiedziała ostatniego słowa i, jak mówi, czeka na ekstremalne doznania.

 • Agnieszka Kaczorowska: "Powinnam wyjść za mąż"

  - Na planie "Klanu" spędziłam większą część mojego życia, ale bardzo lubię tę pracę i wcale nie mam jej dość! - mówi Agnieszka Kaczorowska. Ujawnia także, gdzie planuje spędzić wakacje oraz jak chce porwać ludzi do tańca.