• Informacje na temat:

  aktorka kwiatkowska

Artykuły na temat: aktorka kwiatkowska
 • Irena Kwiatkowska: Prywatne zapiski aktorki. Za tę wypowiedź byłaby dziś krytykowana

  Irena Kwiatkowska (†98) już jako nastolatka zdecydowała, że w przyszłości nie chce mieć dzieci. Tej decyzji trzymała się przez całe życie. Co nią kierowało?

 • "Fru!": Katarzyna Kwiatkowska biedronką

  Znana z błyskotliwych ról komediowych, niekwestionowana mistrzyni parodii Katarzyna Kwiatkowska, to kolejna z gwiazd polskiej wersji językowej "Fru!".

 • Katarzyna Kwiatkowska urodziła!

  Katarzyna Kwiatkowska (43 l.) została po raz pierwszy mamą!

 • Dorota Kwiatkowska-Rae: W końcu grałam kurtyzanę...

  Podziwialiśmy ją w "Thais" i "Widziadle". Była na ustach wszystkich. Jak potoczyły się dalsze losy Doroty Kwiatkowskiej?

 • Irena Kwiatkowska: Jaka była prywatnie?

  Irena Kwiatkowska (†99 l.) na ekranie oraz w kabarecie bawiła i rozśmieszała. Jak się okazuje, podczas pracy potrafiła być jednak naprawdę nieprzyjemna, o czym nieraz przekonali się jej współpracownicy. Ponoć wszyscy się jej bali!

 • Irena Kwiatkowska i Kazimierz Rudzki: Serialowi małżonkowie nie mieli dzieci

  Ona - trochę staromodna i zapracowana matka Polka (w tej roli Irena Kwiatkowska), on - tradycjonalista (Kazimierz Rudzki), zupełnie nierozumiejący problemów swojego dorastającego syna Pawła (Krzysztof Musiał-Janczar). Serialowi rodzice Pawła z kultowego serialu "Wojna domowa"prywatnie nie mieli dzieci.

 • Gabriela Kownacka: Smutny los aktorki

  Gabriela Kownacka (†58 l.) miała wspaniałego mężczyznę u boku, a owocem ich miłości był syn Franciszek. Szczęście jednak nie trwało długo. Niespodziewane gruchnęła bowiem wieść, że wzięli rozwód. Po kilkunastu latach aktorka musiała zmierzyć się jednak z dużo boleśniejszym ciosem. W wieku pięćdziesięciu dwóch lat dowiedziała się, że ma nowotwór. Sześć lat później przegrała walkę o życie.

 • Barbara Kwiatkowska-Lass: Mija 20 lat od śmierci pierwszej żony Polańskiego

  W piątek, 6 marca, minęło dokładnie 20 lat od śmieci pierwszej żony Romana Polańskiego, aktorki Barbary Kwiatkowskiej-Lass. "Miała wspaniałe długie rzęsy, zadarty nosek i gibkie, jędrne ciało" - pisał w autobiografii polski reżyser.

 • Katarzyna Kwiatkowska zostanie mamą?!

  Wiele wskazuje na to, że Katarzyna Kwiatkowska niebawem zadebiutuje w roli mamy!

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

Zdjęcia na temat: aktorka kwiatkowska
Wideo na temat: aktorka kwiatkowska
 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Mój rower

  Mówi się, że mężczyźni nie rozumieją kobiet. A co jeśli jest jeszcze gorzej i nie rozumieją też siebie nawzajem? Najnowszy komediodramat Piotra Trzaskalskiego ("Edi" - zdobywca ponad 30. prestiżowych nagród filmowych), to nietypowy przewodnik po męskim świecie. Dlaczego niezależnie od wieku, gdy facet kocha, nie potrafi tego wyrazić słowami? Paweł (Artur Żmijewski), Włodek (Michał Urbaniak) i Maciek (Krzysztof Chodorowski) skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej...

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

Dyskusje na temat: aktorka kwiatkowska
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  ...i nijaka aktorka Kwiatkowska! Zabłądziła?

 • Re: "Czterdziestolatkowi" stuknęła czterdziestka

  W tym serialu zagrała kultowa aktorka Irena Kwiatkowska, która pod koniec życia z tego co słyszałem wszystkie swoje oszczędności chciała ofiarować Radiu Maryja!

 • Re: Irena Kwiatkowska nie żyje

  WIELKA AKTORKA na zawsze zostanie w pamięci

 • Re: Gabriela Kownacka (Anna Kwiatkowska)

  Cudowna i Wielka aktorka , brak jej bardzo nie tylko w telewizji , ale i na scenie . Ale tak już jest , że najlepsi odchodzą jako pierwsi , a nam pozostaje żal, i powtórki

 • Re: "Przepis na życie": Dominika Gwit schudła 30 kg!

  Aktorka to Bozena Dykiel,Anna Dymna,Irena Kwiatkowska i Beata Tyszkiewicz a to cos nawet nie stalo przy prawdziwej aktorce.

 • Re: 55-letnia Ewa Kasprzyk po raz kolejny...

  oj,bardzo ją lubię! a jakże aktorka znakomita! niezapomniane role tj.np."Kogel-mogel", "Dziewczęta z Nowolipek".....itd. i wiele,wiele innych wspaniałych ról.można jej dać również tytuł (oczywiście pierwsza była śp. pani Irena Kwiatkowska) wice-kobieta pracująca, ponieważ pani Ewa zagra wszystko super! powodzenia Ewo!

 • Re: Katarzyna Cichopek (Kinga Zduńska)

  od doświadczonych mistrzów, a tym samym uznają autorytety. To gwałt na sztuce, gdy powierzchowność (nawet miła) ma zastępować twórczą osobowość, kunszt aktorski, oddanie sztuce. Wybitna aktorka, która niedawno odeszła - Irena Kwiatkowska była prawdziwą aktorką WIELU RÓL. Nie nazywajmy więc amatorskich poczynań serialowych gwiazdeczek aktorstwem, bo jest to obraza dla wszystkich, którzy naprawdę

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  Dziwne to jakieś że aktor nie może grać więcej ról, dawniej aktorzy grali w różnych serialach... o własnie wsponiana ostatnio śp Irena Kwiatkowska grała w tylu serialach i sztukach teatralnych(...) pomagać się rozwijać nie pozbawiając nas ukochanej postaci. Ja jestem przeciwna by Hanka została uśmiercona ale rozumiem że aktorka może nie chcieć już pracowac w drętwej atmosferze. To lepszym wyjściem