• Informacje na temat:

  aktorka ma nieuleczalną chorobę

Artykuły na temat: aktorka ma nieuleczalną chorobę
 • ...intensywna rehabilitacja, a to wymaga sporych pieniędzy.  Aktorka mieszka z 80-letnią mamą Haliną, która na szczęście wciąż może się opiekować córką. Utrzymują się z renty po zmarłym tacie pani Kasi(...). Stwardnienie rozsiane jest chorobą nieuleczalną. Dzisiejsza medycyna może jedynie spowalniać proces jej postępowania. Na to jednak potrzeba pieniędzy... Trzymamy kciuki, aby znaleźli się ludzi, którzy będą...

 • Roman Kłosowski: Moje niepełne życie

  "Już nikt nie nazywa mnie Gapciem" - mówi 86-letni aktor.

 • "Złotopolscy": Alina Janowska zmaga się z nieuleczalną chorobą

  Znana i ceniona aktorka Alina Janowska, niezapomniana Eleonora ze "Złotopolskich" i wielka gwiazda polskiego kina, od dłuższego czasu choruje na alzheimera. Jej syn w rozmowie z „Super Expressem” opowiedział o trudnościach, z jakimi zmaga się jego mama.

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

 • Gwiazda "Ally McBeal" jest nieuleczalnie chora

  Radar Online, aktorka zachorowała prawdopodobnie przez zaburzenia odżywiania, z którymi zmaga się od lat. Niedawno zresztą zmuszona była przebywać w klinice odwykowej, gdyż oprócz problemów z prawidłowym odżywianiem, zmagała się także z uzależnieniem od preparatów odchudzających. Aktorka od wielu lat związana jest z Ellen DeGeneres. W 2008 roku panie zawarły związek małżeński.    

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • Magdalena Boczarska: Burza na profilu aktorki. Poszło o aborcję

  Poparcie dla protestujących aktorka wyraziła na Instagramie, publikując zdjęcie z "czarnym wtorkiem" i deklaracją, że "nie składamy parasolek". Reakcja niektórych internautek była zaskakująca. Jedna(...) ciąży,zgadza się Pani z tym??" - zapytała jedna z pań (pis. oryg.). Aktorka postanowiła jasno i wyraźnie wyłuszczyć swoje stanowisko niedoinformowanej internautce, podkreślając, że "nie jest...

 • "Kongres": Historia Robin W.

  Robin W. to aktorka doskonała. Jej kariera kończy się nagle i Robin ma w tym swój udział. W końcu wybiera rodzinę zamiast kolejnych ról, kampanii reklamowych i biznesowych eventów. Robin wycofuje się z biznesu. Woli poświęcić czas dwójce dzieciaków. Jest samotną matką, a jej młodszy syn Kodi cierpi na nieuleczalną chorobę. O ojcu dzieciaków nie ma ani słowa.

 • Alina Janowska: Pod troskliwą opieką rodziny

  Choć Alina Janowska (93 l.) cierpi na nieuleczalną chorobę, ciągle się uśmiecha i recytuje fragmenty swoich ról.

 • "Gwiazd naszych wina": Połączyła ich choroba

  "Gwiazd naszych wina" to film oparty na bestsellerze Johna Greena pod tym samym tytułem. Hazel i Gus to niezwykłe nastolatki, które połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy - poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka.

Wideo na temat: aktorka ma nieuleczalną chorobę
 • Szalona miłość

  "Szalona miłość" to "komedia romantyczna" swobodnie inspirowana samobójstwem poety Heinricha von Kleista w 1811 roku. Berlin, epoka romantyzmu. Młody poeta imieniem Heinrich marzy o pokonaniu nieuchronności śmierci poprzez miłość. Znudzony przyziemnością życia poszukuje towarzyszki, która popełniłaby z nim samobójstwo. Kiedy nie udaje mu się namówić kuzynki Marie – sceptycznie nastawionej wobec oryginalnej propozycji poety, Heinrich poznaje Henriettę, żonę znajomego przedsiębiorcy. Heinrich...

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.