• Informacje na temat:

  aktorka magdalena górska

Artykuły na temat: aktorka magdalena górska
 • "Klan": Magdalena Górska po raz drugi została mamą!

  Magdalena Górska, czyli Sandra z "Klanu", znów została mamą! 6 lat po tym, jak na świat przyszła jej pierwsza córka Nina, aktorka urodziła w jednym z warszawskich szpitali śliczną i zdrową dziewczynkę, której dała na imię Helena.

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Magdalena Górska wyjedzie do Rosji? Jest coraz bliżej podjęcia decyzji!

  Magdalena Górska (34 l.), aktorka znana widzom z seriali "Klan", "M jak miłość" i"Strażacy", nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Gwiazda ma też ten komfort, że kiedy praca w rodzimych produkcjach jej nie wystarcza, wyjeżdża na plan filmowy do wschodnich sąsiadów. Bo obok kochającego męża, aktora i reżysera Wojciecha Urbańskiego (34 l.), i uroczej córeczki, to Rosja jest jej wielką...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Magdalena Górska urodziła!

  ...​Magdalena Górska (36 l.) urodziła! 13 stycznia br. na świecie pojawiła się druga pociecha aktorki. Znamy imię i płeć dziecka!

 • Gra w serialach polskich i... rosyjskich

  Magdalena Górska ostatnie miesiące spędza na walizkach. Kursuje miedzy planami polskich seriali: "Pierwsza miłość" , "Na dobre i na złe" , "Hotel 52" i rosyjskich "Płaczący Anioł Chagalla", "Niemiec". Właśnie na planie tego ostatniego spędziła swoje 29. urodziny.

 • Magdalena Górska szuka większego mieszkania dla rodziny!

  Magdalena Górska (35 l.) przygotowuje się na powitanie drugiego dziecka.

 • Zastąpi Kożuchowską

  Magdalena Górska, znana z produkcji "M jak miłość" i "Kryminalni", wcieli się w bohaterkę, którą w serial u "Tylko miłość" gra Małgorzata Kożuchowska.

 • Rosjanie zachwyceni Magdaleną Górską

  Magdalena Górska (34 l.) za naszą wschodnia granicą ma status gwiazdy - podobnie jak Paweł Deląg czy Joanna Moro.

 • Wraca do polskiej telewizji

  17 września wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu "Pierwsza miłość", w którym jako nowa bohaterka pojawia się Magdalena Górska. To jej powrót na ekrany polskiej telewizji - w październiku pojawi się również jako nowa postać w serialu "Na dobre i na złe".

Zdjęcia na temat: aktorka magdalena górska
Wideo na temat: aktorka magdalena górska
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

Dyskusje na temat: aktorka magdalena górska