• Informacje na temat:

  aktorka magdalena smalara

Artykuły na temat: aktorka magdalena smalara
 • "Barwy szczęścia": Magdalena Smalara - dziewczyna z sąsiedztwa

  Gdy była nastolatką, podczas wyprawy autostopem spotkała producenta filmowego Tadeusza Lampkę. Miała przeczucie, że - już jako aktorka - spotka się z nim w przyszłości. Dziś gra Renatę w jego serialu "Barwy Szczęścia". Piotr i Iga wynajęli jej bohaterkę, by urodziła im dziecko. Miała zrobić swoje, dostać pieniądze i zniknąć, ale tak się nie stanie...

 • Pamiętali o Osieckiej: Triumf półfinalistki "Must Be The Music"

  Dominika Barabas, półfinalistka drugiej edycji "Must Be The Music", zwyciężyła w XV edycji konkursu "Pamiętamy o Osieckiej".

 • Aktorki w hołdzie Wisławie Szymborskiej

  ...się po prostu piosenkami. Najważniejsze jest słowo, a nuty to jedynie oprawa - pełnią rolę podobną jak ilustracje w wydaniach poezji - powiedziała Magdalena Smalara podczas spotkania(...) o miłości, samotności i tęsknocie za szczęściem - mówi Magdalena Smalara. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z próby przed premierą widowiska "Wszędzie jest wyspa tu" w Teatrze Polskim.

 • "Samo Życie" wypada z ramówki

  Telewizja Polsat kończy emisję serialu "Samo Życie", który nadawany jest od 2002 roku.

 • Normalna kobieta w wałkach

  Tragedia, jaka wydarzyła się w związku z wybuchem bomby w redakcji "Samego Życia", dotknie także Kingę (Magdalena Smalara). Eksplozja doszczętnie zniszczy kawiarnię, którą do tej prowadziła w budynku dziennika.

 • "TzG": Zielińska nie daje rady?

  Jest sprytną góralką i lubi trzymać się ustalonego planu. Ale życie sprawia niespodzianki. Tak jak jej w "Tańcu z gwiazdami".

 • Dzień Dziecka w grudniu? Czemu nie!

  ..., w których grają. Magdalena Kumorek, czyli Anka Zawadzka z "Przepisu na życie", Magdalena Zawadzka, czyli Krystyna Sobańska z "39 i pół", i Magdalena Smalara, czyli Aniela Krupa z "Czasu honoru", wystąpiły(...) nr 9 w Warszawie są Anecie szczególnie bliscy. - Znam osobiście każdego wychowanka tej placówki, poznałam historie każdego dzieciaka, który tutaj mieszka - opowiada aktorka. Do udziału w zorganizowanym...

 • "Parafrazując słowa księdza Twardowskiego: Śpieszmy się kochać dzieci, tak szybko odchodzą " - tymi słowami rozpoczęła spotkanie ze zwycięzcami internetowej aukcji charytatywnej Edyta Olszówka, Marysia z serial u "Samo życie".

 • "Barwy szczęścia": Mogło dojść do najgorszego

  Iga próbowała popełnić samobójstwo, nie wygląda to dobrze... - Gdy okazało się, że nie ma pomysłu, jak odebrać Miłosza Renacie (Magdalena Smalara) i Arkowi (Paweł Domagała), całkowicie się załamała. Wpadła w depresję, która doprowadziła ją do próby samobójczej. Dobrze, że Marta (Katarzyna Zielińska) widziała, co się dzieje. Gdyby nie znalazła nieprzytomnej Igi i nie zawiozła jej do szpitala...

 • Ada Fijał: Prawie wróżka

  W związku z załamaniem nerwowym Igi, którą Ada Fijał gra w serialu "Barwy szczęścia", miała maraton trudnych scen. Po nieudanej próbie samobójczej jej bohaterka będzie walczyła o odzyskanie dziecka, ale dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Miłosz znajdzie się w niebezpieczeństwie!

Zdjęcia na temat: aktorka magdalena smalara
Dyskusje na temat: aktorka magdalena smalara