• Informacje na temat:

  aktorka mała moskwa

Artykuły na temat: aktorka mała moskwa
 • "Świat według Kiepskich": Zamiast na miłość, czeka na kumpla

  Marzena Kipiel-Sztuka to człowiek-orkiestra. Aktorka swoim życiorysem mogłaby obdzielić co najmniej kilka osób. Absolwentka szkoły budowlanej, która koncertowała m.in. w Omanie, teraz szuka bratniej duszy i spokoju.

 • Weronika Książkiewicz uczy się włoskiego do roli w filmie

  Weronika Książkiewicz ("Mała Moskwa", "Dzień dobry, kocham cię", "Na krawędzi") pracuje nad nowym projektem filmowym. Aktorka nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że jest to dla niej duże wyzwanie. Do nowej roli zaczęła się intensywnie uczyć języka włoskiego.

 • Karolina Gruszka zrzeknie się polskiego obywatelstwa?!

  Romans z wybitnym reżyserem zakończył się dla Karoliny Gruszki (34 l.) małżeńską przysięgą i przeprowadzką. Teraz aktorka musi wybierać!

 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.

 • Ludmiła zapanuje nad warzywniakiem

  Rosyjską aktorkę Elenę Leszczyńską, która zasłynęła rolą Nane w filmie "Mała Moskwa", można obecnie oglądać w serialu "Barwy szczęścia". Gra w nim Ukrainkę Ludmiłę poszukującą w Polsce lepszego życia.

 • Wspólny film Rosji, Ukrainy i Polski walczy o Złotego Niedźwiedzia

  Opowiadający o współczesnym społeczeństwie rosyjski dramat "Pod elektrycznymi chmurami" Aleksieja Germana Juniora, wspólna produkcja Rosji, Ukrainy i Polski, walczy o Złotego Niedźwiedzia na rozpoczętym w czwartek, 5 lutego, 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

 • "M jak miłość": Naprawdę się zakochała

  ...- Na pewno nie jest to z jej strony zimna kalkulacja, Teresa naprawdę się zakochała. Arturowi trudno będzie oprzeć się temu uczuciu - zdradza aktorka, w rozmowie z "Tele Tygodniem". - Moja(...) sprawy w swoje ręce i nic dobrego z tego nie wyniknie... - powiedział Robert Moskwa w "Kulisach 'M jak miłość'". Czy to oznacza koniec małżeństwa Rogowskich? Tego dowiemy się już po wakacjach...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Weronika Rosati zagra w remake'u wielkiego hitu!

  Weronika Rosati (30 l.) powoli wraca do formy po wypadku, który zdarzył się we wrześniu ubiegłego roku. Aktorka ma plany podbicia rynku rosyjskiego. Z Ameryki jednak nie rezygnuje!

 • "Deep Love" nagrodzony na festiwalu w Moskwie

  Polski obraz "Deep Love" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego zwyciężył w konkursie filmów dokumentalnych na zakończonym w sobotę, 28 czerwca, 35. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie.

Wideo na temat: aktorka mała moskwa
 • Moskwa, Belgia

  41-letnia Matty, zdradzona mężatka z trójką dzieci, w wyniku stłuczki samochodowej poznaje kierowcę ciężarówki - 29-letniego Johnny'ego. Kłótnia kończy się zaproszeniem na drinka. Pomiędzy Matty i Johnnym zaczyna pojawiać się uczucie, co wywołuje zazdrość męża Matty. W międzyczasie na jaw wychodzi kryminalna przeszłość Johnny'ego. Matty jest zdruzgotana tą wiadomością i postanawia zapomnieć o Johnnym. Jednak on nie daję za wygraną...

 • Małe stłuczki

  "Małe stłuczki" to film o przypadkowym spotkaniu ludzi, którzy z różnych powodów nie lubią wyznaczonych szlaków. Chcą szczęścia na własnych, a nie podyktowanych przez innych warunkach. Fabularny debiut Aleksandry Gowin i Ireneusza Grzyba to niekonwencjonalna historia miłosna o tym, jak zaskakująca bywa codzienność i jak ekscentryczne mogą być sprawy najprostsze. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część sprzętów i bibelotów, które znajdują,...

 • Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D

  Mistrz stepowania Mambo ma problem, ponieważ jego synek Eryk cierpi na chorobliwy lęk przed tańcem. Niechętny do tańca Eryk ucieka i spotyka Wielkiego Svena - pingwina, który potrafi latać! Mambo ciężko jest konkurować z nowym charyzmatycznym idolem Eryka. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy świat opanowują potężne siły. Eryk poznaje wytrwałość i odwagę swego ojca, kiedy Mambo zbiera oddziały pingwinów oraz wszelkiego rodzaju niezwykłych stworzeń, od małych kryli po gigantyczne...