• Informacje na temat:

  aktorka malwina buss

Artykuły na temat: aktorka malwina buss
 • Za jej sprawą zmieniła twarz

  Mimo że w zawodzie stawia pierwsze kroki, nie bała się ryzyka. Maria Dejmek zastąpiła Malwinę Buss w roli Natalii w serialu "Barwy szczęścia".

 • Zakochani lat nie liczą

  ...zmierzyć się z rolą kobiety - mówi aktorka. - Ja też czytając scenariusz, byłam przerażona. Myślałam, że widzów ogarnie święte oburzenie. A jednak okazało się, że to "kupują". Pytają mnie o Klaudię(...) Marty Chodorowskiej. Spotkali się jednak dopiero w serialu. O uczuciach silniejszych od konwenansów związanych z wiekiem mówią też inne wątki "Barw szczęścia": Łukasza (Paweł Deląg) i Natalii (Malwina...

 • Czekają ją rewolucje

  Na zakończenie tego sezonu Twoja postać - Magda Zwoleńska, dostała "nową" siostrę? - Nową aktorkę, tak. Malwinę Buss w roli Natalii zastąpiła Maria Dejmek. I od razu pojawiła się fajna sytuacja(...) do Malwiny. Początkowo czułam się nieco obco w nowej sytuacji - to chyba normalne, gdy zmienia się aktorka, z którą spędza się na planie sporo czasu. Ale z Marysią Dejmek od razu znalazłyśmy wspólny...

 • Za jej sprawą zmieniła twarz

  Mimo że w zawodzie stawia pierwsze kroki, nie bała się ryzyka. Zastąpiła Malwinę Buss w roli Natalii w serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Idą zmiany

  Nowy sezon serialu przyniesie wiele zmian w życiu Magdy Zwoleńskiej z "Barw szczęścia". Honorata Witańska jednak przekonuje, że jej bohaterka, jak zawsze, wyjdzie cało z opresji. Pomoże jej w tym serialowa siostra, grana obecnie przez Marię Dejmek.

 • Marilyn? Jill? Bella? Róża!

  W ten weekend polskie kina zdominują hollywoodzkie produkcje: polityczny thriller "Idy marcowe", dramat biograficzny "Mój tydzień z Marilyn", komedia "Jack i Jill" oraz animacja "Piękna i Bestia 3D". Najbardziej oczekiwaną premierą jest jednak... polska "Róża" - nowy film Wojciecha Smarzowskiego.

 • Główny faworyt Złotych Lwów

  To będzie ogromna niespodzianka, jeśli "Róża" Wojciecha Smarzowskiego nie dostanie Złotych Lwów podczas 36. FPFF w Gdyni. Gala rozdania nagród już w sobotę, 11 czerwca, wieczorem.

Wideo na temat: aktorka malwina buss
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....

Dyskusje na temat: aktorka malwina buss