• Informacje na temat:

  aktorka mama mia

Artykuły na temat: aktorka mama mia
 • Mia Farrow zostanie babcią po raz dziesiąty!

  Aktorka ma trzynaścioro dzieci - czworo biologicznych i dziewięcioro adoptowanych. Jest również szczęśliwą babcią. Gwiazda obecnie ma dziewięcioro wnucząt. Teraz dowiadujemy się, że Mia Farrow za kilka miesięcy zostanie babcią po raz dziesiąty! Jej adoptowana córka, Dylan, podczas imprezy TIME’s 100 Gala wyjawiła, że wraz z mężem oczekują dziecka. Szczęśliwa przyszła mama pochwaliła się, że...

 • Elizabeth Banks: Po prostu blondynka

  Elizabeth Banks, którą oglądaliśmy w "Igrzyskach śmierci" i "40-letnim prawiczku", dołączyła do grupy blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów. Już w piątek, 6 lutego, w komedii "Dzień z życia blondynki" aktorka przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.

 • "Mam ataki paniki"

  Amanda Seyfried , amerykańska aktorka, znana polskim widzom głównie z roli w filmie "Mamma Mia!" przyznaje, że nie jest jej łatwo uporać się ze sławą, jaka niespodziewanie na nią spadła.

 • "Annabelle" na płytach Blu-ray i DVD

  Horror "Annabelle", czyli spin-off "Obecności", która przez krytyków została uznana za jeden z najlepszych filmów grozy ostatnich lat, jest już dostępny na płytach Blu-ray i DVD.

 • ...15-letnia córka Kate Winslet (40 l.) nieco się zdziwiła, gdy jej mama opowiedziała jej o gorącej scenie, którą odegrała z jej idolem.

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • "Mam słabość do sklepów z zabawkami"

  ...dobry humor… jazda samochodem i oglądanie musicalu "Mamma Mia". Nie potrafię zrozumieć… stanowiska kościoła, który twierdzi, że zwierzęta nie mają duszy. W mężczyznach nie lubię… brudnych paznokci...

 • Kate Winslet: Każde dziecko z innym mężem

  Wydaje mi się, że jestem pracoholiczką. Mam problem, żeby przez jakiś czas nic nie robić, tylko się relaksować - mówi Kate Winslet.

 • Amanda Seyfried marzy o dziecku!

  Podczas gdy jedne gwiazdy starają się chronić swoją prywatność, inne chętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia osobistego. Wygląda na to, że Amanda Seyfried należy do tych drugich. Amerykańska aktorka, znana z takich filmów jak "Nędznicy" czy "Mamma Mia!" pochwaliła się właśnie w jednym z wywiadów, że czym prędzej chciałaby zostać mamą. Gwiazda, która od 2013 roku jest w związku ze...

 • Gwiazda o polskich korzeniach

  Amerykański magazyn "Variety" już dawno zaliczył ją do grona najbardziej obiecujących światowych aktorek. Jednak teraz, po tytułowej roli w kinowej "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona, kariera 20-letniej Mii Wasikowskiej na pewno nabierze rozpędu.