• Informacje na temat:

  aktorka maria dejmek

Artykuły na temat: aktorka maria dejmek
 • Czekają ją rewolucje

  Nowy sezon serialu przyniesie wiele zmian w życiu Magdy Zwoleńskiej. Honorata Witańska jednak przekonuje, że jej bohaterka, jak zawsze, wyjdzie cało z opresji. Pomoże jej w tym serialowa siostra, grana obecnie przez Marię Dejmek.

 • "Barwy szczęścia": Idą zmiany

  Nowy sezon serialu przyniesie wiele zmian w życiu Magdy Zwoleńskiej z "Barw szczęścia". Honorata Witańska jednak przekonuje, że jej bohaterka, jak zawsze, wyjdzie cało z opresji. Pomoże jej w tym serialowa siostra, grana obecnie przez Marię Dejmek.

 • Za jej sprawą zmieniła twarz

  Mimo że w zawodzie stawia pierwsze kroki, nie bała się ryzyka. Maria Dejmek zastąpiła Malwinę Buss w roli Natalii w serialu "Barwy szczęścia".

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "Barwy szczęścia": Nowa rola Aleksandry Szwed

  Zdradzamy, że po raz pierwszy Aleksandrę Szwed zobaczymy w 1021. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 4 grudnia). Popularna aktorka wcieli się w postać czarnoskórej Liliany, mistrzyni salsy z Kuby. Grana przez nią bohaterka zostanie nową instruktorką tańca w klubie Irka (Otar Saralidze) i Natalii (Maria Dejmek). Dodajmy, że Redyk od samego początku będzie pod wrażeniem zarówno...

 • Gustaw Holoubek nie żyje

  W Warszawie zmarł w nocy ze środy na czwartek wybitny aktor Gustaw Holoubek - wielka postać polskiego teatru i kina. Miał 85 lat. Widzom znany był przede wszystkim jako Gustaw-Konrad z "Dziadów" Kazimierza Dejmka oraz odtwórca ról w filmach "Pętla", "Sanatorium pod Klepsydrą", "Lawa", "Prawo i pięść".

 • ...aktor teatralny Peszek grał u takich reżyserów, jak: Kazimierz Dejmek, Jerzy Grzegorzewski, Jerzy Jarocki, Andrzej Wajda, Krystian Lupa, czy Grzegorz Jarzyna. Jest laureatem Nagrody im. Aleksandra...

 • Jubileusz Jerzego Antczaka

  Jerzy Antczak, reżyser nominowanej do Oscara ekranizacji "Nocy i dni" Marii Dąbrowskiej, jeden z twórców polskiego Teatru Telewizji, w poniedziałek 1 czerwca będzie świętował w Warszawie jubileusz 80. urodzin. Będzie także promował książkę swego autorstwa pt. "Noce i dnie mojego życia".

 • Za jej sprawą zmieniła twarz

  Mimo że w zawodzie stawia pierwsze kroki, nie bała się ryzyka. Zastąpiła Malwinę Buss w roli Natalii w serialu "Barwy szczęścia".

 • Andrzej Łapicki: Ostatni z wielkich

  Andrzej Łapicki - aktor i reżyser, pamiętny Pietuch w "Salcie" i Andrzej w "Jak daleko stąd, jak blisko" Tadeusza Konwickiego oraz Poeta w "Weselu" i reżyser we "Wszystko na sprzedaż" - nie żyje. Zmarł w sobotę, 21 lipca, nad ranem. Miał niespełna 88 lat.

Zdjęcia na temat: aktorka maria dejmek
Dyskusje na temat: aktorka maria dejmek
 • Re: Za jej sprawą zmieniła twarz

  Maria Dejmek sprawia wrażenie osoby zarozumiałej i niesympatycznej. Poprzednia aktorka grająca Natalię tj. Malwina Buss była niezwykle sympatyczna i bardzo energiczna.