• Informacje na temat:

  aktorka miś

Artykuły na temat: aktorka miś
 • Krystyna Podleska o komedii "Miś": Spotkało mnie dużo dobrego

  Mimo że od czasu, kiedy zagrała Aleksandrę Kozeł w komedii Stanisława Barei "Miś" minęło prawie 40 lat, widzowie nadal ją kojarzą z tą rolą. Dzisiaj Krystyna Podleska (71 l.) mieszka pod Krakowem, wciąż gra w serialach i występuje w teatrze.

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Ewa Wiśniewska: Sekret aktorki wyszedł na jaw

  ...jej ekspartner. - Ewa zawsze mnie przedstawiała w taki sposób: "To jest druga żona mojego trzeciego męża" - mówi z uśmiechem Barbara Burska, aktorka znana m.in. z komedii "Miś" Stanisława Barei. To(...). Aktorka została mamą na IV roku studiów, a już dyplom robiła jako rozwódka. Nie rozpaczała. Od małżeństwa i macierzyństwa ważniejsza była dla niej kariera. - Cieszyłam się, że mam dziecko, ale gdy...

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • Aktorka z "Misia" Krystyna Podleska zbankrutowała

  Krystyna Podleska (65 l.), znana z popularnego filmu "Miś", była zmuszona zwinąć swój krakowski interes i ogłosić bankructwo...

 • Złoty Miś dla Bartosza Brzeskota

  Film "Nie ma takiego numeru", w reżyserii Bartosza Brzeskota, jednego ze współtwórców słynnego Kabaretu Rafała Kmity, zdobył główną nagrodę, statuetkę Złotego Misia, na trzecim Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych i Niezależnych BAREJAda. Impreza odbyła się w ostatni weekend w Jeleniej Górze.

 • Barbara Burska: Uczę się żyć na nowo!

  Barbara Burska zasłynęła rolą w kultowej komedii "Miś". W ostatnich latach aktorce nie było jednak do śmiechu...

 • Brigitte Bardot, legendarna francuska aktorka od lat walcząca o respektowanie praw zwierząt, tym razem zaatakowała rząd chiński. Gwiazda domaga się, aby władze Państwa Środka wypuściły na wolność wszystkie czarne niedźwiedzie azjatyckie, trzymane w niewoli ze względu na żółć wykorzystywaną w celach medycznych .

 • Nie żyje Zofia Czerwińska!

  Aktorka zmarła w środę, 13 marca, w Warszawie. Miała 85 lat. Do historii polskiego kina przeszły jej role w takich produkcjach, jak "Miś", "Czterdziestolatek" czy "Alternatywy 4".

 • Nie jestem pruderyjna

  - Fajnie jest, kiedy ludzie kojarzą cię z czymś, co lubią, bo od razu lubią ciebie - śmieje się Krystyna Podleska, której rola w kultowej komedii "Miś" wciąż bawi Polaków.

Dyskusje na temat: aktorka miś