• Informacje na temat:

  aktorka monika z rodziny zastępczej

Artykuły na temat: aktorka monika z rodziny zastępczej
 • "Rodzina zastępcza": Monika Mrozowska urodzi czwarte dziecko?

  Aktorka znana przede wszystkim z roli Majki Kwiatkowskiej w "Rodzinie zastępczej", szybko wróciła do formy po urodzeniu synka. Gwiazda zaznacza jednak, że wcale nie spieszy jej się do powrotu przed kamery!

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Monika Mrozowska urodziła!

  Aktorka znana z "Rodziny zastępczej" 27 sierpnia po raz trzeci została mamą! Ojcem dziecka jest niejaki Sebastian Jaworski, operator kamery w "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy, że to dla niego Monika zostawiła męża, ojca jej dwóch córek. Tym razem Monika urodziła chłopca, który otrzymał imię Józef. Chłopczyk przyszedł na świat w wyniku cesarskiego cięcia. Ważył blisko 4 kilogramy i mierzył 57

 • Mrozowska podwójną mamą

  Znana z serial u "Rodzina zastępcza" Monika Mrozowska jest już mamą 5-letniej Karolinki. Teraz - jako Maja Kwiatkowska - będzie wychowywać kolejną pociechę.

 • "Rodzina zastępcza": Monika Mrozowska świętuje 35. urodziny!

  Monika Mrozowska, czyli niezapomniana Majka z "Rodziny zastępczej", w świadomości wielu widzów wciąż jest zwariowaną nastolatką, jaką pamiętają z kultowego serialu Polsatu. Trudno w to uwierzyć, ale Monika kończy właśnie... 35 lat!

 • Dziewięć lat, trzysta odcinków

  Aż trudno uwierzyć, że "Rodzina zastępcza" to już trzysta odcinków, podczas których jej bohaterowie serwują widzom sporą dawkę humoru. To nie lada powód do świętowania zarówno dla aktorów, jak i dla pozostałej części ekipy realizacyjnej.

 • Monika Mrozowska żali się na brak pieniędzy?! "Wrzesień jest najgorszy"

  Monika Mrozowska (34 l.) musi nieźle się natrudzić, aby utrzymać siebie i troje swoich pociech!

 • Mucha zaśpiewała w wannie

  Jacek Poniedziałek pożegnał się w sobotę, 18 października, z programem "jak Oni śpiewają". Z kolei Anna Mucha znowu zaskoczyła - w wannie pełnej piany wykonała "Cheri Cheri Lady".

 • Monika Mrozowska: Tym romansem żyła cała Polska

  Rozstanie Moniki Mrozowskiej (37 l.) i Macieja Szaciłło było szeroko komentowane w mediach. Aktorka, znana z serialu "Rodzina zastępcza", straciła głowę dla operatora stacji TVN i zdecydowała się na rozwód. Jak dziś wygląda jej życie?

 • Monika Mrozowska o macierzyństwie: Bywa, że jest mi naprawdę ciężko!

  Monika Mrozowska (34 l.) w najnowszym wywiadzie opowiada o trudach związanych z wychowaniem trójki dzieci...

Wideo na temat: aktorka monika z rodziny zastępczej
 • Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny

  Epicka adaptacja słynnej powieści Tomasza Manna, która przyniosła mu rozgłos i literacką nagrodę Nobla. Ta wystawna produkcja, opowiadająca o czasach świetności, a potem upadku kupieckiej rodziny z Lubeki, odniosła ogromny sukces w niemieckich kinach, gdzie zobaczyło ją ponad milion widzów. Heinrich Breloer maluje z kinowym rozmachem portret rozkwitu oraz upadku kupieckiego klanu w arystokratyczno-burżuazyjnym środowisku Lubeki. Ukazuje zmagania konsula Jeana, jego córki Tony, oraz synów...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...