• Informacje na temat:

  aktorka na wspólnej piers

Artykuły na temat: aktorka na wspólnej piers
 • Ich uczucie przetrwało wiele prób

  ...brała pod uwagę jako ewentualnego kandydata na męża. - Był świetnym kumplem i fajnym człowiekiem, ale nie podobał mi się jako mężczyzna - mówi aktorka. - Podobał się za to wszystkim moim koleżankom. Pisał wiersze, a to przecież robi wrażenie na każdej kobiecie. W końcu i ja uległam jego czarowi i po prostu się w nim zakochałam - wspomina aktorka. Przez pierwsze lata małżeństwa Małgorzata i Paweł...

 • "Na Wspólnej": Weronika ma raka!

  Kolejny dramat czeka Weronikę Wilk-Roztocką (Renata Dancewicz) z telenoweli "Na Wspólnej". Lekarze wykryją u niej guza w piersi i grozić jej będzie mastekomia!

 • "Paradoks": Bogusław Linda nie lubi grać scen erotycznych?

  Aktor przyznał, że sceny łóżkowe bywają wyczerpujące i stresujące, nie mają wiele wspólnego z intymnością. - Kobieta leży, ja leżę uniesiony na łokciach nad nią. Staram się jej nie przygnieść, bo leżę nad nią przez dwie godziny. Ustawiane są światła. Ona poprawia piersi, bo chce, by dobrze wyglądały. Rekwizytorka szczypie ją w sutki, żeby sterczały. Lewa pierś jej opada, więc błaga operatora...

 • Wspominają Gabrielę Kownacką

  Joanna Szczepkowska, Stanisława Celińska i Andrzej Łapicki wspominają Gabrielę Kownacką, która w wieku 58 lat zmarła we wtorek, 30 listopada, po sześciu latach zmagań z rakiem piersi.

 • Gwiazdy gotują w sieci

  ...- Karolinie i Jadzi. Teraz swoimi kucharskimi odkryciami aktorka dzieli się na swoim blogu. Znajdziemy tam m.in. przepis na makaron z pokrzywą, krupnik z orkiszu oraz sałatkę z rukoli z żurawiną i parmezanem.   Gra w zielone Serialowa Olka z "Na Wspólnej" od dwóch lat dzieli się na blogu lubieszpinak.blogspot.com swoimi przemyśleniami. Oprócz codziennych zajęć aktorki możemy...

 • Najlepsi Latynosi w showbiznesie

  Nagrody Alma Awards honorują corocznie znanych latynoskich aktorów, reżyserów i muzyków, którzy promują pozytywny wizerunek twórców hiszpańskojęzycznych w showbiznesie. Tym razem na scenie podziwiać można było znaną choćby z "Gotowych na wszystko" aktorkę Evę Longorię, która nie tylko wyprodukowała i poprowadziła całą ceremonię, ale również wspólnie z Mario Lopezem zaparła dech w piersiach

 • Marta Wierzbicka: Sztuka nowych mediów

  We wtorek, 30 kwietnia, w kioskach ukaże się majowy numer męskiego miesięcznika "Playboy" z aktorką Martą Wierzbicką. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" przekonuje, że nie chce już zmniejszać piersi.

 • Płakała z powodu Angeliny!

  Jennifer Aniston płakała, kiedy przeczytała o podwójnej mastektomii Angeliny Jolie. "Była ogromnie zaskoczona, że Angelina podjęła tak dramatyczną i odważną decyzję" - mówi przyjaciółka aktorki.

 • Cichopek: Jak być sexy mamą?

  Kasia Cichopek, popularna aktorka i młoda mama, zdecydowała się podzielić doświadczeniami z okresu ciąży i powrotu do formy. W ten sposób powstała książka "Sexy Mama", która 23 września trafi do księgarń. Aktorka opowiada, co można znaleźć na stronach publikacji.

 • Miłość na poważnie

  Angelina Jolie poddała się operacji usunięcia piersi. Było jej ciężko, ale cały czas mogła liczyć na wsparcie partnera, Brada Pitta.

Wideo na temat: aktorka na wspólnej piers
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Miłość bez końca

  Film "Miłość bez końca" opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. W role główne wcielili się Alex Pettyfer i Gabiella Wilde. Po ukończeniu szkoły średniej, żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice, pozwalają aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich...