• Informacje na temat:

  aktorka na wspólnej w pociagu

Artykuły na temat: aktorka na wspólnej w pociagu
 • Małgorzata Foremniak: Szukam kogoś, kto mnie dopełni

  Małgorzata Foremniak (47 l.) na charytatywnym balu Fundacji TVN pojawiła się w towarzystwie... brata. Okazuje się, że aktorka tylko na niego może liczyć.

 • Stanisław Mikulski ma już 85 lat!

  Mimo wielu ról, które zagrał w filmie i teatrze, postać kapitana Hansa Klossa zdominowała zawodowe życie Stanisława Mikulskiego. Reżyser Janusz Morgenstern szacował, że "Stawkę większą niż życie" obejrzało na świecie miliard ludzi.

 • "Barwy szczęścia": Dorota Kolak wreszcie może nacieszyć się... mężem

  Dorota Kolak, czyli Anna Marczak z „Barw szczęścia”, przez wiele lat spotykała się z mężem jedynie w przelocie. Od kiedy jednak Igor Michalski, czyli Jan Toruńczyk z „Lekarzy”, został dyrektorem teatru w Gdyni, nic już nie stoi na przeszkodzie, by – jak mówi aktorka – mogli wreszcie nacieszyć się sobą.

 • ..., która przyniosła jej spełnienie twórcze i nagrody, zagrała dopiero w wieku 84 lat. Za kreację łemkowskiego malarza w filmie Krzysztofa Krauze "Mój Nikifor", aktorka otrzymała w 2004 roku Złotego Lwa na(...) męską rolą w jej dorobku - wcześniej grała m.in. w teatrze rolę Staszka w "Weselu" i Kaja w "Królowej Śniegu". W kwietniu 2005 roku aktorka otrzymała SuperWiktora, nagrodę przyznawaną wybitnym...

 • Dorota Kolak: Kąpiel w fontannie w Sopocie

  Aby spotkać się z mężem, jeździ na kolacje do Krakowa. Odpoczywa w pociągu, w którym spędza więcej czasu niż w swoim mieszkaniu w Gdańsku. Dzięki niej Irena z "Przepisu na życie" i Anna z "Barw szczęścia" potrafią zmagać się z przeciwnościami losu.

 • Bujakiewicz wychodzi za mąż?

  Największe marzenie 36-letniej aktorki powoli zaczyna się spełniać: chodzą plotki , że Kasia Bujakiewicz szykuje się do ślubu ze swoim wybrankiem.

 • Anna Polony: Życie jej nie oszczędzało!

  ...z niemowlakiem" - wspomina aktorka. Z najwcześniejszego dzieciństwa doskonale zapamiętała koszmar drugiej wojny światowej. "Pierwsze lata mojego życia to strach i wycie syren. W domu słyszałam, że Niemcy to(...). On się cieszył z moich sukcesów, ale był zazdrosny na zewnątrz - zły i złośliwy" - twierdzi aktorka. Oddalili się od siebie na dobre na początku lat siedemdziesiątych, gdy Walczewski przeniósł się do...

 • Serialowy przewodnik

  Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? Na Wspólnej odc.2512 Nadchodzi dzień ogłoszenia wyroku w sprawie Olafa. Igor jedzie z Martą do domu Woźniakowej, by odzyskać nagranie z pociągu. Iza i Jerzy dowiadują się, że pożar spowodowała awaria kuchenki. odc.2513 Miro i Wojtek testują naprawione auto. Mają wypadek. Nicole zabiera Stefanka...

 • Marek Walczewski bawił widzów na ekranie, ale w jego życiu rozgrywał się dramat

  ...to dobry człowiek - wspominała początki znajomości aktorka.  Czytaj dalej na następnej stronie  Po nagraniu trzeciego odcinka wiedzieli już, że to przeznaczenie.  Ale żeby być ze sobą, musieli(...). Pani na poczcie była szalenie tym zadziwiona i pytała tylko: "Czy na papierze ozdobnym, czy na zwykłym?". Nawet samochody dobieraliśmy do Maksia, żeby mu było wygodnie - zdradza aktorka. Czytaj...

 • "Na dobre i na złe": Doktor Sambor odchodzi z Leśnej Góry

  Przez dziesięć lat grał doktora Sambora w „Na dobre i na złe”. Niestety, nadszedł czas, by się z serialem rozstać... Panie mogą jednak spać spokojnie: przystojny chirurg nie zniknie z rozgrywającego się także w Leśnej Górze „Na sygnale”.

Wideo na temat: aktorka na wspólnej w pociagu
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Miłość bez końca

  Film "Miłość bez końca" opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. W role główne wcielili się Alex Pettyfer i Gabiella Wilde. Po ukończeniu szkoły średniej, żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice, pozwalają aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich...