• Informacje na temat:

  aktorka na zakupach

Artykuły na temat: aktorka na zakupach
 • Angelina Jolie przyłapana na zakupach w supermarkecie!

  Mogłoby się wydawać, że gwiazda takiego formatu jak Angelina Jolie (42 l.) ma służących, którzy wyręczają ją we wszystkich codziennych obowiązkach. Okazuje się, że niekoniecznie. Aktorka została ostatnio przyłapana w supermarkecie podczas zakupów, w których pomagały jej dzieci. Trzeba przyznać, że to dość nietypowy widok. Do tej pory gwiazda była bowiem fotografowana z ukrycia zwykle podczas...

 • "Carol": Erotyczna scena między Cate Blanchett i Rooney Marą

  Najnowszy film Todda Haynesa "Carol" z Cate Blanchett i Rooney Marą podbija serca publiczności w Cannes i olśniewa krytyków. Obie aktorki wystąpiły w gorącej scenie lesbijskiej.

 • Ciężarna Olga Frycz na zakupach. Jej brzuch jest już ogromny!

  Olga Frycz (31 l.) niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Ostatnie chwile przed porodem aktorka spędza m.in. na zakupach. Na najnowszych zdjęciach widać, że jej brzuch jest już naprawdę spory.

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .

 • Grażyna Szapołowska: Wózek sklepowy skarży się na aktorkę w tabloidzie

  Aktorka wybrała się do sklepu ogrodniczego po kwiaty i wiosenne sadzonki. Po zakupach podeszła do samochodu i wypakowała zakupy do bagażnika. I tutaj rozpoczął się dramat wózka sklepowego... "Wykorzystała mnie i porzuciła jak jakiś prosty wózek hipermarketowy" - żali się załamany na łamach "Super Expressu". "Byłem dla niej wsparciem, pomogłem dowieźć wszystkie sprawunki. W dodatku prowadziłem się...

 • Halle Berry projektuje bieliznę

  Halle Berry, dziewczyna Bonda w "Śmierć nadejdzie jutro" i zdobywczyni Oskara za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Czekając na wyrok", zapragnęła sprawdzić się w roli... projektantki seksownej bielizny. Najważniejszą częścią jej kolekcji są staniki i pończochy.

 • Kasia Glinka z nowym facetem na zakupach

  ...aktorka, już bez partnera, zeszła do garażu, gdzie od męża odebrała ich synka Filipa (3), który z tatą widuje się w weekendy" - czytamy w magazynie. - Mam teraz trudny moment w życiu, ale nie chcę nic(...). Jej mąż poczuł się odsunięty. Wyprowadził się z domu, zamieszkał u rodziców. Aktorka postanowiła zawalczyć o związek - namówiła Przemka na terapię małżeńską. Po kilku wizytach u psychologa wydawało się...

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • Ania Mucha (33 l.) wybrała się ze swoim trzymiesięcznym synkiem Teodorem na zakupy. Oczywiście towarzyszyli jej paparazzi - aktorka jest w końcu jedną z najchętniej fotografowanych celebrytek w kraju. Uwagę zwraca szczególnie jej nowy samochód wart ponad 300 tys. zł.

 • Zakupy tylko w Berlinie

  Katarzyna Bujakiewicz (Marta z serial u "Na dobre i na złe" i Mariolka z "Magdy M." uwielbia robić zakupy w Berlinie. Co jakiś czas wyjeżdża do stolicy Niemiec i buszuje po tamtejszych sklepach. Dlaczego?

Zdjęcia na temat: aktorka na zakupach
Wideo na temat: aktorka na zakupach
 • Julia Pietrucha na zakupach

  Nie jestem ani rozrzutna, ani oszczędna. Zdarza mi się jednak zaszaleć w galerii handlowej - mówi aktorka.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Nowa fryzura Halle Berry

  Ciężarna aktorka Halle Berry na zakupach w Hollywood z chłopakiem Gabrielem Aubreyem 27 stycznia.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...