• Informacje na temat:

  aktorka nielsen

Artykuły na temat: aktorka nielsen
 • 54-letnia aktorka Brigitte Nielsen w ciąży!

  Brigitte Nielsen (54 l.), aktorka i była żona Sylvestra Stallone, jest w piątej ciąży.

 • Brigitte Nielsen miała wypadek

  Duńska aktorka Brigitte Nielsen trafiła do szpitala po tym, jak wzięła udział w samochodowym karambolu na ulicach Los Angeles.

 • 54-letnia Brigitte Nielsen urodziła piąte dziecko

  Brigitte Nielsen (54 l.), aktorka i była żona Sylvestra Stallone, urodziła piąte dziecko. Ojcem jest jej obecny partner - młodszy o 15 lat model i barman Mattia Dessi (39 l.), z którym związana jest od 2006 roku.

 • Connie Nielsen pielęgniarką

  Popularna aktorka Connie Nielsen ( "Gladiator" ) prowadzi obecnie negocjacje w sprawie występu w filmie "The Great Raid", który dla wytwórni Miramax Films przygotowuje John Dahl. Obsada "The Great Raid" będzie iście gwiazdorska - na planie spotkają się między innymi Benjamin Bratt, James Franco i Joseph Fiennes.

 • "Terror": Różne oblicza Lady Silence - rozmawiamy z Nive Nielsen

  O serialu "Terror", skomplikowanych relacjach na pokładzie Erebusa, nowej płycie i polskim festiwalu muzycznym rozmawiamy z Nive Nielsen, serialową Lady Silence.

 • Brigitte Nielsen: Z kim do łóżka?

  Duńska modelka i aktorka Brigitte Nielsen w opublikowanej właśnie autobiografii "You Only Get One Life" wspomina mężczyzn swojego życia. Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Sean Penn... Niezły zestaw!

 • Brigitte Nielsen pochwaliła się córeczką!

  Brigitte Nielsen (55 l.) pokazała swoją najmłodszą pociechę.

 • Dziecko w Metallice

  W poniedziałek, 21 maja, Lars Ulrich (43 l.), perkusista grupy Metallica, i jego partnerka, aktorka Connie Nielsen (42 l.) zostali rodzicami. W Nowym Jorku urodził się ich syn, który otrzymał imiona Bryce Thadeus Ulrich-Nielsen.

 • Julia Roberts zostanie po raz czwarty mamą?!

  Niedawno w mediach głośno było o ex żonie Sylvestra Stalonne’a, Brigitte Nielsen, która w wieku 54 lat urodziła piąte dziecko. Czyżby "późną" mamą miała zostać także Julia Roberts? Takie pogłoski pojawiły się ostatnio w amerykańskiej prasie kolorowej. Według gazet i portali, aktorka i jej mąż spodziewają się czwartego dziecka i rzekomo już niebawem podzielą się tą nowiną z całym światem...

 • Kobieta Stallone'a idzie pod nóż

  Brigitte Nielsen, była żona Sylvestra Stallone'e, na oczach milionów widzów podda się operacji plastycznej w nowym niemieckim reality show.

Wideo na temat: aktorka nielsen
 • "M jak miłość": Wakacyjne odmeldowanie!

  Lipowska, aktorka wcielająca się w Barbarę Mostowiak. Olga Szomańska zwraca z kolei uwagę na zmiany w życiu serialowej Marzenki: „To był bardzo ciężki rok dla Marzenki. Z jednej strony była szczęśliwa(...) Nielsen Audience Measurement.

 • Disco Robaczki

  "Disco robaczki" to animowana komedia przygodowa dla całej rodziny w rytmie największych przebojów tanecznych! Roztańczone i rozśpiewane robaczki obdarzone ludzkimi cechami z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszej, jak i starszej widowni. Rodziców rozbawi inteligentny humor znany z serii o Shreku oraz genialne wykorzystanie największych przebojów disco. Dzieci pokochają pełzających bohaterów za wyjątkowo zabawne i urozmaicone przygody. Obok komicznych i trzymających w napięciu...

 • Ostatnia miłość na Ziemi

  "Ostatnia miłość na Ziemi" to oryginalne połączenie zmysłowego romansu i kina katastroficznego. W rolach głównych Ewan McGregor ("Debiutanci", "Autor widmo") i Eva Green ("Casino Royale") jako nieznajomi, którzy spotykają się przypadkowo i szaleńczo w sobie zakochują. Wkrótce świat stanie w obliczu tajemniczego zagrożenia, mogącego być końcem ludzkości. Film wyreżyserował David Mackenzie, jeden z najciekawszych brytyjskich twórców młodego pokolenia, autor filmu "Młody Adam". "Ostatnia miłość...