• Informacje na temat:

  aktorka o meskiej urodzie

Artykuły na temat: aktorka o meskiej urodzie
 • Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się sylwetką w bikini! Fani oniemieli!

  Basia Kurdej-Szatan (33 l.) ma szerokie grono fanów. Męska jego część wielbi aktorkę za anielską urodę - duże oczy, piękna twarz i blond włosy. Ostatnio celebrytka podgrzała także atmosferę publikując najnowsze, gorące zdjęcie!

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • "Kultowe seriale": Córki słynnych ojców mają trudniej?

  ...- Zuzanna i Katarzyna - zostały aktorkami.  - Kiedy córki były nastolatkami, robiłem im wykłady o tym, jak bardzo niewdzięczny jest zawód aktora. Mówiłem, że całe życie będą oceniane, że każda nowa rola...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Katarzyna Warnke rozbierze się w „Playboyu”?! To może zaskakiwać!

  Katarzyna Warnke (40 l.) to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Prócz talentu aktorskiego, gwiazda zachwyca także urodą, ale niestety męska część jej fanów nie będzie mogła cieszyć się jej rozbieraną sesją.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Moja córka nie będzie jedynaczką

  Swoją energią może obdzielić cały świat. Kobieta, która ufa losowi i przyjmuje niespodzianki, jakie on jej niesie. Przekonała się, że życie pisze najlepsze scenariusze.

 • Małgorzata Kożuchowska: Tata jest z niej dumny

  ...podobnych propozycji otrzymuje bardzo wiele. Konsekwentnie odmawia, ponieważ przestrzega wartości, które wyniosła z domu. Aktorka jest katoliczką, chrześcijańskimi zasadami kieruje się także(...) się z aktorstwem. Negatywne emocje, niepewne jutro czy nagość - wspomina siostra gwiazdy, Maja. Pierwsza próba dla Małgosi przyszła wraz z początkiem kariery. Do dziś aktorka doskonale pamięta swoje...

 • Rozpalała męskie zmysły

  Ewa Sałacka, aktorka, której uroda rozpalała męskie zmysły w latach 80., dekadę później praktycznie zniknęła z ekranu.

 • Edyta Herbuś podpadła koleżankom z branży! Już jej nie lubią?

  Edyta Herbuś (36 l.) zawsze wzbudzała u mężczyzn zachwyt dzięki swojej dziewczęcej urodzie. Oczarowała ich seksapilem i wdziękiem, a to z kolei nie podoba się jej koleżankom z pracy. Zwłaszcza, że ta sytuacja odbija się na nich.

 • Blondynka o posągowej urodzie

  W "Riddicku" Davida Twohy, trzeciej części opowieści o budzącym grozę więźniu, który jest mistrzem przetrwania w najtrudniejszych warunkach, obok grającego tytułową rolę Vina Diesela, wystąpiła Katee Sackhoff, blondynka o posągowej urodzie, znana z seriali "Battlestar Galactica", "24 godziny" oraz "Longmire".

Wideo na temat: aktorka o meskiej urodzie
 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...

 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.