• Informacje na temat:

  aktorka och karol

Artykuły na temat: aktorka och karol
 • Filip Bobek w sequelu "Och, Karola"?

  Wszystko wskazuje na to, że Filip Bobek , aktor, któremu popularność przyniósł serial "BrzydUla", zagra w sequelu hitu "Och, Karol" według scenariusza Ilony Łepkowskiej.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Dlaczego nie jest doceniana jako aktorka?

  Kocińską w "Ludziach Chudego". Była też jedną z gwiazd kinowego przeboju "Och Karol 2". Wiele wskazuje na to, że Anna Samusionek zamierza wrócić do aktorskiej elity polskiego kina i seriali. Czy jej...

 • "Wkręceni 2": Anna Mucha reżyseruje

  Energiczna, pewna siebie i wiecznie zapracowana - Anna Mucha znów stanęła przed kamerami! Aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2" w towarzystwie m. in. Pawła Domagały, Małgorzaty Sochy, Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Filipa Bobka.

 • Rywalka Karola

  Jak Anna Mucha przygotowywała się do roli lesbijki w filmie "Och, Karol 2"?

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej koncepcji języka filmowego.

 • To ona oczaruje Karola!

  Magda Mielcarz, czyli serialowa Julia Sławińska z "BrzydUli", w filmie "Och, Karol 2" jako Beata Dolniak sprawi, że tytułowy bohater Karol Górski (Piotr Adamczyk) bez reszty straci dla niej głowę.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Danuta Kowalska zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę

  Danuta Kowalska (63 l.), aktorka znana m.in. z roli Elizy z "Barwach szczęścia", ma swój sposób na świetny wygląd.

 • "Och, Karol" - obsada w komplecie

  We wtorek, 22 czerwca ruszyły zdjęcia do filmu "Och, Karol" - nowej wersji kinowego hitu sprzed lat. Lekkiej komedii o miłości... bez wierności.

Zdjęcia na temat: aktorka och karol
Wideo na temat: aktorka och karol
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  . Gościnnie zagrała jedynie epizodyczne role w „Prawie Agaty” i „O mnie się nie martw”. Propozycje filmowe także przestały przychodzić. Ostatni obraz, w którym można ją było oglądać, to „Och Karol(...) i nieustannie ją wspieram, czasem muszę ją też ochrzanić, bo jest za bardzo opiekuńcza wobec swoich dzieci – mówi Małgorzata Foremniak. Aktorka wie z doświadczenia, jak bardzo tacy przyjaciele są

Dyskusje na temat: aktorka och karol
 • Dziewczyna Borewicza w "Klanie"

  super aktorka to fajnie ze wocila na ekran pamietam ja z1cz och karol zona marysia

 • Re: Po "BrzydUli" same sukcesy

  Świetna aktorka ;D To ona powinna dostać telekamerę, a nie ta Zielińska,która nie nadaje się do filmów pełnometrażowych w "och Karol 2" grała tragicznie mimo,iż ogólnie film mi się podobał to właśnie jej grę śmiało mogę skrytykować.

 • Re: Lubię grać złośnice

  cudowna kobieta i wspaniała aktorka - tyle w temacie ;) ja się przyłączam, i jak dla mnie sposób w jaki zagrała w filmie "Och Karol 2" po prostu rozwala, ta radość, "uroczość", nie kojarzę polskiej aktorki która by tak pasowała do takiej roli i potrafiła się tak wczuć.... no może jeszcze jedynie "Alutka" z serialu Rodzina zastępcza :)

 • Re: Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  ja tam nie widzę, że ma botoks. Wygląda naturalnie, ma zmarszczki i mimiczna twarz. Mnie się ona podobała zawsze. A była swojego czasu prawdziwą gwiazdą nie tabloidową i grała nie tylko w Och Karol, wystarczy o niej poczytać - 40 filmów. Dobra aktorka, którą zawsze dobrze chętnie się ogląda.

 • Re: Jak wam się podoba Ania w roli...

  Ania to ladna dziewczyna..jest aktorka..i rozumiem ze dostaje rozne role..ale przede wszystkim jest czlowiekiem i kazdy kto ma odrobine szacuku do siebie nie tanczylby w ten sposob... zgadzam się absolutnie. wygląda tu jak pani tańcząca na rurze w podrzędnych klubach. bardzo mi to nie pasuje też do jej roli z serialu. chyba jej się pomyliło i myślała, że jest na planie och karol 2. prawdę