• Informacje na temat:

  aktorka odeszła

Artykuły na temat: aktorka odeszła
 • Śmierć Elżbiety Słobody wstrząsnęła Foremniak! Piękne słowa aktorki!

  ...zwariowaną mamę, która zawsze miała niesamowite pomysły" – mówi o niej aktorka w rozmowie z „Wirtualną Polską”.  Małgosia ceniła ją i uwielbiała rozmawiać na różne tematy. Całymi garściami czerpała z ogromnego życiowego doświadczenia Eli. Kiedy zakończyły się zdjęcia do serialu, Foremniak brakowało pogawędek z przyjaciółką.  Teraz, kiedy odeszła, będzie za nią bardzo tęsknić. O swojej nieżyjącej...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Jacek Braciak jakiego nie znacie! O jego związku z aktorką prawie nikt nie wiedział!

  W życiu Jacka Braciaka (50 l.) był taki etap, kiedy dwie ważne dla niego kobiety spotkały się w tym samym teatrze. W końcu jedna z nich odeszła. Co ją do tego zmusiło?

 • Zmarła aktorka Danuta Michałowska

  W wieku 92 lat zmarła w Krakowie Danuta Michałowska - aktorka konspiracyjnego Teatru Rapsodycznego, pedagog krakowskiej PWST i wieloletnia przyjaciółka Karola Wojtyły - poinformowano w poniedziałek PAP w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej.

 • Julia Wyszyńska sama odeszła z "Na dobre i na złe"!

  Jacek Kurski ogłosił, że zwolnił aktorkę Julię Wyszyńską z serialu "Na dobre i na złe" za udział w głośnym spektaklu "Klątwa", gdzie dziewczyna symuluje seks oralny z figurą papieża i wygłasza monolog o zbiórce pieniędzy na zabójstwo Jarosława Kaczyńskiego. Okazuje się jednak, że aktorka z serialu odeszła sama już w grudniu 2016 roku.

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • "Barwy szczęścia" bez Izy Kuny? To już pewne - aktorka odeszła z serialu!

  ...12 lipca był ostatnim dniem, jaki na planie "Barw szczęścia" spędziła Izabela Kuna, czyli Maria Pyrka-Złota. - Bardzo ładnie pożegnaliśmy się z ekipą - mówi aktorka, potwierdzając, że odeszła z serialu, w którym grała przez 7 lat.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Jessica Alba: Podwójny cios dla aktorki i jej rodziny

  Aktorka niedawno ogłosiła radosną nowinę - za kilka miesięcy ona i jej mąż powitają na świecie 3. dziecko. Niedługo później radość została zmącona przez odejście ukochanego pupila gwiazdy i jej córek. Pod koniec lipca Jessica Alba obwieściła ze smutkiem, że odeszła ich suczka, Sid. Niestety, po dwóch tygodniach od tego zdarzenia rodzina aktorki znów musiała zmierzyć się z bolesną stratą - ich...

 • Gwiazda telenowel Lorena Rojas nie żyje

  Gwiazda meksykańskich telenoweli Lorena Rojas zmarła w poniedziałek, 16 lutego. 44-letnia aktorka od 2008 roku zmagała się z rakiem piersi.

Zdjęcia na temat: aktorka odeszła
Wideo na temat: aktorka odeszła
 • Lorena Rojas przegrała walkę z rakiem

  Gwiazda meksykańskich telenoweli Lorena Rojas zmarła w poniedziałek (16.02). 44-letnia aktorka od 2008 roku zmagała się z rakiem piersi i przerzutami na wątrobę. Była niezaprzeczalną królową telewizyjnych "tasiemców" i wystąpiła w ponad 12 popularnych produkcjach. Rojas odeszła w otoczeniu rodziny w swoim domu w Miami/ źródło: CNN Newsource/x-news.

 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...

 • Dominika Figurska o kryzysie małżeńskim

  Związek Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego trawił poważny kryzys. Aktorka czuła się sfrustrowana, z każdym dniem coraz bardziej oddalała się od męża. Aż w końcu odeszła do innego. "Coraz częściej czułam się lekceważona jako kobieta. Moje odejście to krzyk rozpaczy o miłość" - tłumaczyła zdradę. Para jednak do siebie wróciła i Figurska wkrótce została ambasadorką akcji "Wierność jest

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: aktorka odeszła