• Informacje na temat:

  aktorka olga borys

Artykuły na temat: aktorka olga borys
 • Olga Borys i Wojciech Majcharzak: Dopiero z Mirą życie nabrało sensu

  Olga Borys (44 l.) i Wojciech Majchrzak (49 l.) są jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Dwanaście lat temu, po długim czasie oczekiwania, spełniło się ich największe marzenie...

 • Olga Bołądź powraca jako agentka

  Wiosną na antenę Dwójki trafi miniserial na podstawie scenariusza głośnego filmu Patryka Vegi "Służby specjalne". Jedną z głównych ról zagrała w nim Olga Bołądź. Aktorka pojawi się też w wersji telewizyjnej tej historii.

 • Olga Kalicki pojechała do Rosji na zarobek. Gra w historycznej produkcji

  Kiedy dwa lata temu Olga Kalicka (24 l.) znalazła się w finale "Tańca z gwiazdami", nabrała apetytu na wygraną 100 tys. złotych. Od kilku lat marzy bowiem o mieszkaniu w stolicy. Niestety, zabrakło szczęścia i ostatecznie zajęła drugie miejsce.

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • "Lekarze": Olga Bołądź gwiazdą 5. sezonu!

  Aktorka Olga Bołądź, która była wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród za role kobiece, pojawi się w 5. serii "Lekarzy"! Bołądź wcieli się w dr Annę Bognę Zaniewską - młodą i ambitną neurochirurg, która po przyjęciu propozycji zawodowej, przeniesie się z Bydgoszczy do toruńskiego szpitala.

 • Olga Borys: Wizytówka? Szeroki uśmiech

  Umilała nam niedzielne popołudnia rolą Zuzi w "Lokatorach". Potem zmieniła adres...

 • Andrzej Nejman wykazał się empatią wobec Olgi Kalickiej

  Dyrektor teatru przedłużył umowę o pracę z Olgą Kalicką (25 l.), gdy zaszła w ciążę. Aktorka może spokojnie zajmować się dzieckiem...

 • Olga Borys odchodzi

  Podczas programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" życie Olgi Borys wywróciło się do góry nogami. Teraz powoli wraca do normy. Jednak aktorka zdecydowała się na poważną zmianę - zauważa "Fakt".

 • Chora córka Olgi Borys

  W lipcu 2006 roku 33-letniej Oldze Borys, znanej głównie z serial u "Lokatorzy", i Wojciechowi Majchrzakowi (38 l.), także aktorowi, urodziła się córeczka. Przyszła na świat przez cesarskie cięcie, a w takich sytuacjach zwiększa się ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych u dziecka.

 • "Lekarze": Olga Bołądź zamiast Alicji Bachledy-Curuś

  Alicja Bachleda-Curuś otrzymała propozycję zagrania w piątej serii "Lekarzy", ale niestety nie mogła przyjąć tej oferty. - Alicja nie brała udziału w castingu, zatem nie mogła go przegrać - oświadczyła agentka aktorki po tym, jak media napisały, że Alicja przegrała walkę o rolę w serialu. Do obsady produkcji TVN dołączyła natomiast Olga Bołądź.

Zdjęcia na temat: aktorka olga borys